Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bende ögrenmek istiyorum

soner1034

🌱Yeni Üye🌱
hepınızın ellerıne saglık cok guzel calısmalar gordum bende kara kalem calısması yapmak ıstıyorum ve nerden baslıyacagımı bılmıyorum bana yardımcı olursanız ve yol gosterırsenız sevınırım sımdıden tesekkurler

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
yapmak istiyorum demekle olacak şey değil bu ama... eğer bu yeteneğe sahipseniz zaten ucundan başlamış sayılırsınız... ilerletmekse amacınız forumda karakalemle ilgili tekniklerin anlatıldığı konuları bulabilirsiniz...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hevesli olmanız çok güzel.
Öncelikle çok iyi bir gözlemci olmaktan başlayabilirsiniz.
Teknik özellikleri öğrenme aşamalarını harfi harfiye uygularsanız kesin sonuçlar alabilirsiniz.Umarım birazda olsa elinizin yatkınlığıda mevcuttur.

soner1034

🌱Yeni Üye🌱
bakarak cızımlerım daha once cok ıyıydı kendı capımda cızerdım orta okulda sonra lısede grafıtı ıle bıraz ugrastım ıllegal olarak ama sımdı ugrasmıyorum ama teknıklerı ogrenırsem yapabılecegıme ınanıyorum elımın yatkınlıgının oldugunu dusunuyorum

esrahsen

🌱Yeni Üye🌱
başlangıç olarak evdeki mat objeleri çiz,daha sonra karakalem örnek resimlere bakarak bir çalışmaya gölgelendirme nasıl verilir buna bak,düzenli olarak haftanın en az iki gününü ver (yoksa her defasında unutursun) bol bol bu şekilde testi vazo meyve saksı vb objeleri çalış ve daha sonra en yakındaki yeni mezunlaradan bir resim öğretmenine göster, durumunu kontrol etsin kolay gelsin