Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Benden bir çalışma daha :)

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorum için teşekkür ediyorum:) Ama neden? 50x70 Karakaleme göre iyi değil mi? Yoksa hiperrealist bir çalışmanın ardından sürrealist tarzda bir çalışma görüncemi...:)

valla ben o kadarını bilemem:) sadece gördüğümü söylüyorum.diğer çalışman çok daha etkileyiciydi.belkide ruh hali ile ilgili bir şeydir.açıkçası o çalışmadan sonra bunu görünce şaşırdım.kötü demedim zaten.ikisini yan yana koyup baktığınızda eminim sizde fark edeceksiniz..

mehmetmetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
valla ben o kadarını bilemem:) sadece gördüğümü söylüyorum.diğer çalışman çok daha etkileyiciydi.belkide ruh hali ile ilgili bir şeydir.açıkçası o çalışmadan sonra bunu görünce şaşırdım.kötü demedim zaten.ikisini yan yana koyup baktığınızda eminim sizde fark edeceksiniz..

İlk çalışma 1 aylık bir süreç içinde çıktı :) Bu çalışmayı ise 1 gün içinde tamamladım..Belki fark budur :) Teşekkürler..

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sonuçta dediğime geldik.benim beğendiğim çalışma için daha fazla zaman harcamışsınız.her halinden belli.tebrikler.

wild_cat

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslarr ben bu sitede yeniyimm ve bilgisayar bölümü web tasarım alanı 3.sınıf öqrencisiyim (lise) bende karakalem çiziyorum ve muhteşem bi ilgim var....kara kaleme karsı...ve ileride Allah nasip kısmet ederse grafiker olmayı düşünüyorum...bana yardım edebilecek bazı konularda hatta birçok konuda bni aydınlatabilecek arkadas arıyorumm egerr bana yardım etmek isterseniz kii çok sewinirm...bana bi mesaj atın lütfen ilerlemek bende bi yerlere gelmek istiyorum....ayrıcaa resimm çokkk güselll muhteşem bi çalısma olmusss ellerine saqlık...

mehmetmetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim:)

Burada herkes yardımseverdir. :) Bildiğim kadarıyla bende yardımcı olabilirm..Siz sorularınızı hazırlayın ve sorun :)