Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Beni Affet Evlat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beniaffetevlat1rq7.jpg

Arkadaşlar baktım herkes birşeyler yapıp eklemeye başlamış bende yaptım birtane gerçi üzerinde uğraşamadım kısa zamana sıkıştırmak zorunda kaldım ama yine ekleme yaparım belki boş bir zaman bulursam.. arkadaşlara başarılar dilerim..

selametle..

grafakirim

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.efsanat.com
B12 dünyayı 2008 de tamamen ilemiş yeşillere bomuşsun :) öylemidir bilmiyorum dünya ama bence çokda inandırıcı değil aradaki kırmızı geçiş neyi ifade ediyor ben anlayamadım ancak geçişde ve sonrasındaki işlermlerde eksiklikler ve düzenlenmesi gereken noktalar görünüyor ilk olarak slogan renginden ve dengesinden başlanabilir.İyi çalışmalar

B12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
B12 dünyayı 2008 de tamamen ilemiş yeşillere bomuşsun :) öylemidir bilmiyorum dünya ama bence çokda inandırıcı değil aradaki kırmızı geçiş neyi ifade ediyor ben anlayamadım ancak geçişde ve sonrasındaki işlermlerde eksiklikler ve düzenlenmesi gereken noktalar görünüyor ilk olarak slogan renginden ve dengesinden başlanabilir.İyi çalışmalar

yorumun için teşekkür ederim şimdiki ve gelecek zamanı ayırmak için o kırmızı şeridi kullandım üzerinde çok fazla düşünmedim açıkcası aklıma ilk o geldi yerleştirdim..

oldukca kısa olan boş bir vaktim içinde tamamlamaya çalıştım bu nedenle detaylar üzerinde fazla yoğunlaşamadım..

yeşil konusuna kafanı takma :))

eğer geniş bir vaktim olursa ciddi bir çalışma yapıp yollamayı düşünüyorum nasip kısmet diyelim..

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarımını çok güzel buldum yarışmada başarılar emeğine sağlık

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence düşünce çok iyi
Ama tasarımda biraz daha estetik çalışmalıydın.
Ortadaki çizgi benim gözüme battı.
Başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...