Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Benim küresel ısınma afişim(çok geç oldu ama)

kasumi91

🌱Yeni Üye🌱
afiimw.jpg

yorumlarınızı bekliyorum herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmanız gözükmüyor tekrar yükleyin isterseniz

dandelo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yav benim anlamadığım birşey var. niye çalışmlarınızı böyle dev gibi yüklüyorsunuz siteye. elinizin altında photoshop yokmu. Bi zahmet 72 dpi ve mümkünse 800 px (en olarak) yollasanızda rahat rahat açılsa. Bence yönetimin bu konuda kullanıcıları uyarması gerekiyor. Bunu bu başlıkta yazdım ama bu durum nerdeyse sitenin genelinde böyle yani size özel değil.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
ben burda bir grafik tasarım çalışması göremiyorum kusura bakmayın.. 6 tane görseli internetten bulup phoshopta magic toolla hiç uğraşmadan arka alanlarını seçip atarak hepsini üst üste koyup birbirinden alakasız iki fonttu rast gele resmlerin üstüne atarak yazıların bitanesinin dışına renk içine renk vermenin grafik tasarım olduğunu zannediyorsanız yanılıyorsunuz :)... sokaktan geçen bir adama magic toolu nasıl kullanılacağını öğrettiğinizde aynı çalışmayı oda rahatlıkla yapabilirdi ;)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Grafik eğitimi alan bir öğrenci böyle bir çalışma yapmış...Gelecek çağda vay grafiğin haline...Sonumuz ,küresel ısınmadan/çevre kirliliğinden değil ,grafik katliamından olacak gibi...
Muhtemelen savunmanız birinci sınıfta olmanız yönünde olacaktır...Yada türevi...Sizin çalışmanızı gören herkes grafik eğitiminde kes yapıştırdan başka hiç birşey öğretmiyorlar sanacaktır , hemde hiç ama hiçbirşey. Farkında mısınız?

Oysaki aldığınız eğitimin çalışmaya yansıması gerekiyordu...ikinci yarı yılı yarıladık!

Son düzenleme:

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
dilara ve yosa arkadaşlara katılıyorum çalışmada hiç bir emek yok dekupe bile etmemişsinki resmen nesneler beni dekupe et diye bağırıyor.

kasumi91

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.Yorumların içeriğine gelirsek haklısınız ama ben bahaneler bulmaktansa hatalarımı kabul etmeyi ve düzeltmeyi tercih eden bir insanım öğretmenim dahil hiç kimsede bir suç bulmak istemem afişime gelince doğru amatörce yapılmış bir çalışma size katılıyorum bu afiş çalışmasını buraya koymamında sebebi eksiklerimi başkalarından duymaktı ve duydum da tekrar teşekkür ediyorum.

foxmuld3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.epsilos.com
Amaç da önemli. Konuyu nasıl anlatıyor. Kullandığın fontlar daha çok gayri ciddi konularda (gülünç, komedi türünde) kullanılıyor. Halbuki ciddi ve karamsar duracak bir fonta ihtiyacın vardı. Font konusuna geri dönmek üzere asıl önemli olan diğer arkadaşların çok açık söylediği gibi resimleri çok kötü kesmişsin. Ayrıc stampler çok bariz görünüyor :)

Ama anlatım olarak iyi düşünmüşsün. Tabi alışılagelmiş bir anlatım.

Font konusunda dafont.com yardımcı olur. Ciddi / ürkütücü birşeyler. Örneğin Fancy > horror kısmında bulabilirsin. Veya fancy / grid / strancil, army...