Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

beyaz güzellik salonu broşür

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
çalışmanız güzel.
ilk sayfadaki kadın değil bildiğin öcüymüş. O hale gelmek için ne kadar uğraşmış acaba?? yada o plastik bir maken???:puke: Bence o resim olmamış.
bide eksik birşey var ama çıkmıyor dilimden. bakıyorum bakıyorum birşey olmalı diyorum. albenisi olan bişey eksik ama ne bulamadım :rolleyes:
bulduğunuzda eksikliği öğrenirsem sevinirim:)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gayet başarılı olmuş tebrik ederim..

hacersahin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya çok guzel olmuş ben neden bu şekılde yapamıyorum yaa :(
Birşey sorabılırmıyım lutfen bana bı akıl verın neden sızın resımlerınız cok canlı benımkıler nekadar cozunurlugu yuksek olsada bukadar kalıtelı durmuyor. bide boyle kavıslı kavıslı nasıl resımler kesılıyor benım kı hıc duzgun durmuo :( ogrenemeyecekmıyım bennn :(

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
bunları yapmada bence hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.iyi bir tasarımcı renklerle oynamasını iyi bilecek demişti bir abim.aslında tasarımı gösteren resmin kalitesi.tasarımlarınız nasıl bilmiyorum ama iyi bir resim işleyici olursanız sıkıntı yaşamazsınız.

sound_88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir çalışma elinize sağlık

hacersahin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işte bende onu soruyordumm :) Wahdet Bey :) yapsam zaten dedıklerınızı bende anlatma aşamasına gecer yapamayanlara yardımcı olurdum :)

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
ozaman ben size nasıl bu tasarımları yaptığımdan bahsedeyim.programı kimseye danışmadan kurcalayarak öğrendim.sonra internetten derslerini izledim.hem izledim hem uyguladım.tabi birazda deneme yanılma yoluyla oldu:) sıkıştığınız yerde sorarsanız yardımcı olurum elimden geldiğince...

hacersahin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkur ederımm bende oyle yapıorum.. sizin gibi olmak ıcın kac fırın ekmek yemek lazım bılemıorum :)
burda cok yardımcı oluyorlar saolsunlar..
ben konyada programcılık okudum grafık degıl belkı oyuzden bıraz karmasık geldı bana ama sızın tavsıyelerınıze ıhtıyacım var . Corel ındesgn egıtım setı fılan alsam ısıme yararmı bılemıyorum yoksa sadece net yeterlımı ?

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
ben o kadar iyi değilim. genede teşekkür ederim.bence eğitim setlerine gerek yok.net yeter ayrıca biraz programları kurcalamak gerekiyor. her menüsünü teker teker kurcalayıp öğrenmek yararınıza olacaktır. takıldığınız olursa sorabilirsiniz.bildiğim kadarını paylaşırım

beyhanok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel görünüyor...

Producer5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gayet Başarılı.Elinize Sağlık.

kingprintmaker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
inanılmaz bi durum bu ama gerçekleşmesi de muhtemel sadece netten izleyerek bunun yaptıysanız daha da garip.ayrıca izleyerek her konuyu aşabileceğinizi sanmıyorum.eğer öyle olsaydı doktorlar tıp okumadan ameliyat videoları izleyerek cerrah olabilirlerdi .sonuç olarak modelleme ve tasarımı gerçekten siz yaptıysanız bize sadece takdir etmek ve beğendiğmizi söylemek düşer.tebrikler