Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bi menü tasarımı daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
arkadaşlar 250 gr selefonlu 2 kırımlı menü logo tasarımı bana aitdir...
62059408rc6.jpg

92206138ps2.jpg

TaBeLaTöR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
font secimlerin mükemmel arkadasım gercekten cok takdir ettim renklerle oynaman kompozisyon yazıların rahat okunusu anca bu kadar olur yani eline saglık..

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım eline sağlık güzel çalışmalar

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Wolphin dostum, hamburgerlerin yanındaki makarna ya da spagetti neyse kötü gözüküyo burdan. Diğer görsellerin yanında... Onun dışında çalışma güzel

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
elitgrand yazı fontunu değiş bence özü tırmalıyor hee birde elit cafe denince bana sanki biraz daha sade bir menü aklıma geliyor .yani class bir numara gibi. bence ordaki osmanlı resmini kaldırabilirsin.tamam güzel düşünmüşsün nargilenin yanında ama cafenin adı elit cafe biraz daha şık olmalı.ellerine sağlık tabi bu benim düşüncem.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
teşekkürler arkadaşlar yorumlar için peri cafenin ismi elit ama ismi kadar öle abartılcak kadar elit bi yer diil normal 2 katlı güzel bi cafe , ama saol dikkate alırım sölediklerini

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iştah açıcı renkleri kullanmışsın iyi bir tasarım

yldrm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında iyi bir çalışma fakat logada birşeylerin değişmesi gerekiyor. Biraz renklerle uğraş daha iyi şeyler çıkıcaktır.:)

naziştutan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir çalışma ama logoda fazla olan gözü yoran bişeyler var sanki. Genel anlamda başarılı bir çalışma tebrikler wolphin

metinstar35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sarı ve kırmızı renkleri biraz daha soft kullanmalısın.genelde gösü yormakta.
ama güzel olmuş ellerine sağlık

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Not: "Tatlı çeşitlerini sorunuz"yerine "Lütfen menüde belirtilmeyen diğer tatlı çeşitleri sorunuz. olabilir.
Sıcak salata çeşitleri,soğuk salata çeşitleri aynı puntodayken neden tatlı çeşitleri puntosu büyük merak ettim...
Fiyatların yazılacağı kesik çizgileri çerçeve sınırına kadar götürmesen bir yerde bitirsen daha iyi olur.
Logonun rekleri sabit değilse renklerle biraz oynamalısın bence...
Genel olarak iyi bir çalışma...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
logoyu ben çizdim zaten xtrax diğer baskılarını hep bu renkler üzerine yaptık onun içinfzla değiştirme şansım yok ama zamin kısmını birazdaha koyu tutabilirim logonun
onun dışında ''lütfen menüde belirtilmeyen tatlı çeşitlerini sorunuz '' demişsin çok kalabalık be uzun bi cümle tatlı çeşitlerini sorunuz daha mantıklı geldi bana tabi benim fikrim
......... fiyat boşlukları konusunda ewt biraz kısaltabilirim ama alan çok olsun die yaptım
yorumlar için tşk. herkese

ÇİZGİ

🌱Yeni Üye🌱
spagettinin hoş durmadığı konusuna katılıyorum
ama genel olarak çok güzel olmuş

macsabri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel ama yazılar fondan dolayı boğuk duruyor birde telefon numarası 212 mi 216 mı yazmıyor orta tarafta grand elit yazısının fontu ve altındaki orange yazı ya gölgeyle üste çıkarta bilirsin ya da regini değiştirebilirsin

BeLgiN1

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten güzel ve iştah açıcı olmuş
karnım açıktı şimdi yaa:))

gulumse gulum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Orta kısında telin olduğu yerde çok çeşitli font kullanmışsın. Çok çeşitli font kullanmak işe güzellik katmaz. Bence en azından font çeşidini 2 ye indirirsen daha güzel olacaktır. Zaten her metnin renkleri farklı bir de üzerine çeşit çeşit font iyi gitmemiş. Genel de iyi bir çalışma ellerine sağlık.

berdushgrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet güzel çalışma. yüreğine sağlık.. ancak menünün biraz daha sade olması gerktiğini düşünüyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...