Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bi menü tasarımı daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
güzel ama yazılar fondan dolayı boğuk duruyor birde telefon numarası 212 mi 216 mı yazmıyor orta tarafta grand elit yazısının fontu ve altındaki orange yazı ya gölgeyle üste çıkarta bilirsin ya da regini değiştirebilirsin

dostum burası izmir adresi okumadın sanırsam
alan kodu 0 232 ama yazmadım

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence güzel olmuş göze hitap ediyo renkler güzel seçilmiş eline sağlık

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆

hımm tamam ablam ben arkadaşa siparişi verdim hemen tezesini hazırlıcak :)

ablam güzelce eksikleri söyleyinde arkadaşa fikir olsun beğenirse dediklerini uygular beğenmesse zaten sorun yok zaten maksat eleştri ile gelişmek

ayrıyeten tasarım güzel olmuş eline sağlık sadece fotolardaki çözünürlüklerde sorun var daha iyi fotolar koy derim

graf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba yapmış olduğunuz çalışmaya baktım.ve ilk değerlendirmeyi şu şekilde düşündüm kendimi müşteri konumuna alıyorum ki diyebilirsin bana söyleneni yaparım ben piyasa genellikle böyledir. göz yoran yazılar ve renkler kullanmışsın bunu daha sade bir hale indirip göze hitap edecek bir duruma getirebilirsin.piyasaya gelince bence bizim rolumuz burada başlıyor grafiker diyebilmek için karşımızda ki alıcıyı etkileyebilmeliyiz diye düşünüyorum ve başarılar diliyorum.

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
İçerikteki yazılarda biras daha çalışılabilir....

ersasel

🌱Yeni Üye🌱
Kullandığın fontlar biraz basık dursa da görsel yönden iyi bir çalışma. Tebrikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...