Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bilim Günleri Afiş Çalışması

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"3.Uluslarararı" diye başlayan yazının fontunu beğenmedim, ama çalışma güzel olmuş Erkan eline emeğine sağlık.

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
"3.Uluslarararı" diye başlayan yazının fontunu beğenmedim, ama çalışma güzel olmuş Erkan eline emeğine sağlık.

Yorum için teşekkür ederim martin. haklisin biraz daha etli kullanabilirdim. ama cok da sırıtmasin istedim. Bu arada mavime laf soyleyeceksin beklentisindeydim ama neyse :p

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
bende yazı fontuna takıldım güzel bir çalışma emeğinize sağlık ;)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Font için söylenen sözlere katılıyor (hatta kesinlikle değiştirmeni öneriyorum), alttaki Bilim= diye devam eden yazıda da ne olduğunu anlamadığım bir boşluk, bir hava kalmışlık hissinide üzerine sos yapıp sunuyorum :)
Eline sağlık, yine mavi, yine temiz bir iş...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorum için teşekkür ederim martin. haklisin biraz daha etli kullanabilirdim. ama cok da sırıtmasin istedim. Bu arada mavime laf soyleyeceksin beklentisindeydim ama neyse :p

Aklımdan geçmedi değil ama biz seni mavinle kabul ettik, font için de elinde mevcut ise Neo Sans veya Klavika'yı öneririm. :)

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aklımdan geçmedi değil ama biz seni mavinle kabul ettik, font için de elinde mevcut ise Neo Sans veya Klavika'yı öneririm. :)

martin neosans'ı sağolsunlar ............ ettiler kullana kullana. vodafone ve neosans karakterlerini artık kullanmıyorum. :) aveanın kurumsal yazisini turkcell brosüründe bile görünce yuh artık deyip bıraktım kullanmayı :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
....İnsanlığın Yapı nedir?

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Font için söylenen sözlere katılıyor (hatta kesinlikle değiştirmeni öneriyorum), alttaki Bilim= diye devam eden yazıda da ne olduğunu anlamadığım bir boşluk, bir hava kalmışlık hissinide üzerine sos yapıp sunuyorum :)
Eline sağlık, yine mavi, yine temiz bir iş...

Font konusunda haklisin erkal ama değiştirmiyim ya:) şaka... basılmış bir işi değiştirme lüksüm olmadığı için sadece dikkatimden kacan şeyleri uyardığınız için teşekkürler. :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapı/yıkım konusunda arkadaşlarla hemfikir olduğumu belirtmeliyim.
Görünen o ki anlam karmaşası yaratmış..
& veya anlamda sıkıntı yaratmayacak herhangi birşey kullanman daha uygun olurdu diye düşünüyorum :)

Sade bir çalışma eline sağlık :)

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yapı/yıkım konusunda arkadaşlarla hemfikir olduğumu belirtmeliyim.
Görünen o ki anlam karmaşası yaratmış..
& veya anlamda sıkıntı yaratmayacak herhangi birşey kullanman daha uygun olurdu diye düşünüyorum :)

Sade bir çalışma eline sağlık :)

iki nokta yerine eşittir ve bölü kullanma sebebim denkleme atıftı bi parça. Belkide haklisiniz value ama o an içime sinmişti açıkçası. & işaretini düsündüm ama kullanmadım çünkü veyadan çok "ve" taşıyordu. O haliyle de kimileri yapmak kimileri yıkmak için kullanır mantığından uzaklaşıyordu. Yorum için teşekkür ederim. :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
iki nokta yerine eşittir ve bölü kullanma sebebim denkleme atıftı bi parça. Belkide haklisiniz value ama o an içime sinmişti açıkçası. & işaretini düsündüm ama kullanmadım çünkü veyadan çok "ve" taşıyordu. O haliyle de kimileri yapmak kimileri yıkmak için kullanır mantığından uzaklaşıyordu. Yorum için teşekkür ederim. :)

Aslına bakarsan bana göre bulunduğun atıf gayet güzel ve yerinde olmuş..
Ama iş afiş olunca bu durum hedef kitleyi biraz zorlar tabi, zira broşür gibi vakit geçirmek için incelenen bir çalışma olmadığından insanlar afişe anlık göz gezdirip içeriğini idrak etmeye çalışıyor.
Durum böyle olunca da afişlerde özellikle kısa ve anlaşılır başlıklar kullanmak gerek diye düşünüyorum :)

Sonuç olarak, atfına istinaden başka ne kullanılabilirdi diye düşünüyorum sanırım en uydunu bu.. :):):):)

Kolay gelsin..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Sanırım idrak farkı oluştu. Sanki orada farklı 2 ifade varmış gibi duruyor. Konuyla içli dışlı olduğundan dolayı o cazip gelse de, benim gibi düşünecek kişi çok olabilir. Sonuçta anladığıma göre uygulanmış bir çalışma. O yüzden bundan sonrakilerde eskiz aşamasında işle alakası olmayan birine danışmanda fayda olacaktır ki, hedef kitle benim gibi afişin önünde bakakalmasın :)

kolay gelsin.

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sanırım idrak farkı oluştu. Sanki orada farklı 2 ifade varmış gibi duruyor. Konuyla içli dışlı olduğundan dolayı o cazip gelse de, benim gibi düşünecek kişi çok olabilir. Sonuçta anladığıma göre uygulanmış bir çalışma. O yüzden bundan sonrakilerde eskiz aşamasında işle alakası olmayan birine danışmanda fayda olacaktır ki, hedef kitle benim gibi afişin önünde bakakalmasın :)

kolay gelsin.

belkide creedwar. :) ama bu zaten ilgililere yapılmış bir afiş. üniversitede okuyup meclisi yüce divan diye adlandıranlar olsa da ben hepsini aynı kefeye koymuyorum. Saksı niyetine taşımayıp düşünsünler biraz da :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
belkide creedwar. :) ama bu zaten ilgililere yapılmış bir afiş. üniversitede okuyup meclisi yüce divan diye adlandıranlar olsa da ben hepsini aynı kefeye koymuyorum. Saksı niyetine taşımayıp düşünsünler biraz da :)

:) Otur düşün diyorsunuz. Peki.

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
resimler arasında 1-2 mm boşluk olsa daha guzel olurdu.