Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir broşür daha..

fatihtemel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fatihtemel.com
Corel çalışması
yorumlarınızı bekliyorum..

ön yüzü
ekolby7.jpg

arka yüzü

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ya neredeyse zemin kalmamış broşürde çok kalabalık olmuş

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
resimler sanki kalitesız:( bisekletteki beyazlık silmeye galiba zorluğunuza gittı:( ve bu tasarımdan hiç bir şey anlamadım..nerde kapak nerde iç sayfalar...aklım karıştı

fatihtemel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fatihtemel.com
resimler sanki kalitesız:( bisekletteki beyazlık silmeye galiba zorluğunuza gittı:( ve bu tasarımdan hiç bir şey anlamadım..nerde kapak nerde iç sayfalar...aklım karıştı

resimler tarama o neden le kötü
bisiklette zoruma gitti doğru o da doğru
üst kısımdaki kapak alttaki iç kısmı

hisarbuse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
afis cok kalabalik evet ama mustero oyle istiyorsa bizede tamam demek duser. kapaktaki cocuklarin hepsi cok tatli ama kiyafetsiz olan bebekte giyinik olsa daha guzel olcak gibi. benim fikrim. eline saglik

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
biz butun sayfaları bi anda gördügümüz için kalabalık geldi sanırım tek tek açılıp bakıldıgında bu kadar kalabalık gözükücegini sanmıyorum biraz karışıklık var ama çocuklar için yapılmış bi çalışma olarak okadarda kalabalık diil diye düşünüyorum ve resimler gercekten kötü görünüyo kaliteleri yani ben sadece kare içine alınan fotoları begenmedim onları degiştirsen daha hoş oloucak diye düşünüyorum kolay gelsin

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Zeminde kullandığınız perspektif mavi çubuklar çalışmayı karışık gösteriyor. Bence daha sade yapılabilir. Tabi sade derken renksiz demiyorum. Bence bu müşterinin isteklerinden doğmuş bir kalabalık değil tamamen tasarım hatası.. Fatih temel arkadaşım daha iyisini yapabilirsin bence. Kolay gelsin

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Evet arkadaşların yorumladığı gibi mavi çizgileri kaldırırsan bu kadar göz yormaz kanısındayım.. Birde ön sayfadaki kare içine aldığın resimler dizayn olarak bütünlük sağlamamış farklı çalışabilirsin ama tüm bunlara rağmen amaca uygun renki bir çalışma olmuş eline sağlık..

tuvatis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
böyle müşterileri hiç anlamamışımdır. Yoksa senin fikrinmiydi bilemiyorum tabi ama hem broşür yaptırırlar ona ayrı para verirler. hemde dünyanın parası yaptırdıkları kocaman brandanın fotoğrafını çekip-çektirip broşürde görünsün isterler.
ne gereği var? branda ayrı broşür ayrı.
broşür başlı başına firmayı başka türlü anlatsın arkadaş. Brandanın resminin ne işi var orda? değil mi ama?
bu bi sitemdi arkadaşlar kendi kendime konuştum. umarım anladınız? :)

bixbite

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz fazla kalabalık olmamışmı. Ayrıca zemini boş bırakarak yada tramını daha az vererek bu göz yorgunluğunu gidermeye çalışabilirsiniz. Ellerinize sağlık

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence güzel ürünler net anlaşılır biçimde kalabalığın içinde sadelik var. eline sağlık