Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir güzellik merkezinin sitesi içi menu tasarımım:)

leksly

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaslar
bir güzellik merkezine ait bır web sayfasının menu kısmına koyacagım resım ıcın tasarımım
bu resmın altında aynı tonlardakı kırmızı ve sıyah ıle bır menu , arkaplan rengı ıse sıyahtır.
Özellıkle suan ıcın resım calısmam hakkında yorum yaparsanız sevınırım
Tşk ederım sımdıden:)

osmanblalsonda7.jpg

Son düzenleme:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gayet hoş ve zarif duruyor fotograf seçimide güzel emeğine sağlık

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bi çalışma ben resimlerin altındaki gölgelerin ayarını çok sevdim gerçekçi bi hava katmış eline sağlık

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
gayet güzel evet tasarım bakım ve güzellik yazısını beyaz denediniz mi?

leksly

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beyaz olarak da dusundum ama denemedım arkaplan sıyah oldugu ıcın , denemekten zarar gelmez :)

begenmenıze cok sevındım, bu işi gerçekden sevıyorummm = )

Ayl@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok şık olmuş eline sağlık.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
kusura bakmayın ben bu çalışma nerede nasıl kullanılacak anlamış değilim
ve alt köşedeki yazılar gayet okunaksız olmuşlar
fotoğraf blokları ise çerçeveleri yüzünden itici geldi bana

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benim hoşuma gitti emeğine sağlık

Emre U

🌱Yeni Üye🌱
Şimdi site taslağı olarak bunu mu yapmak istiyosun yada orası resim galerisimi olacak ne biliyim flash site mi düşünüyosun ;? Şöyle söliyim eğerki site ana sayfa gibi bişey olacaksa aşırı büyük ve itici bir renk kullanmışsın sonra linkleri koyacağın yerde azalmış sağa yaslasan düzgün olmaz sola koysan resmin üzerine gelir ve karmaşık yapı haline gelir . Bence sen o resimleri yukarıya 120 ye 900 px olarak bi banner yap üç resmi kullanarak sonra yan tarafa menünü sağ tarafada reklam veya tanıtım slaytı koy

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Benim düşündüğüm olumsuzluklar dile getirilmiş. Ancak yazıda tasarım derken, grafik tasarım mı? Bu işin esprisi elbette. Olması gereken saç tasarımı sanırım. Cümlede bozukluk var bu anlamda. Anlam karmaşası taşıyor. Bu arada yazı daha okunaklı bir karakterde duvarda duran diğer desenler gibi bir renge ve yapıya sahip olabilir. Efekt hoş durmamış, yazıda. Onun dışında ne olacağını kestiremiyorum sayfada bütün olarak ama parça olarak güzel. Ellerinize sağlık :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
eklemek istediğim bir şey var gözümden kaçmış kırmızının içinde siyah yazı kaybolmuş bence o yazı beyaz olmalı:p

leksly

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Full flash bir web sayfası olarak tasarlanacak bir site bu ..
Sitede bu resmın alt kısmında aynı tonlarda ,kı bu kırmızı ton fırmanın logo ve renklerıne uyan bır tondur, bır menu var bu resmın tamamen dısında bır menu yani. resmın uzerınde her hanqı bır buton olmayacak. resım grafık amaclı. Siteye gırıldıqınde flash sıte acılacak ve bu gırıs kısmı olcak bu sekılde umarım anlatabılmısımdır

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
göze hoş geliyor eline sağlık

Emre U

🌱Yeni Üye🌱
Full flash bir web sayfası olarak tasarlanacak bir site bu ..
Sitede bu resmın alt kısmında aynı tonlarda ,kı bu kırmızı ton fırmanın logo ve renklerıne uyan bır tondur, bır menu var bu resmın tamamen dısında bır menu yani. resmın uzerınde her hanqı bır buton olmayacak. resım grafık amaclı. Siteye gırıldıqınde flash sıte acılacak ve bu gırıs kısmı olcak bu sekılde umarım anlatabılmısımdır

Anladım intro yapıcaksın bunu site tasarımı apayrı olacak ok madem renkleri belli ve uygun olduğunu düşünüyosan güzel

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Üstteki üç resmin aralarındaki mesafede bir eşitsizlik var gibi geldi bana

leksly

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız ıcın tsk ederım,tek tek cevap veremesemde hepsını degerlendırıcem:)

fırat1

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok hoş bir tasarım olmuş, yazıyada resimlere uygulamış olduğun gölgeyi kullansaydın nasıl olurdu acaba zeminle aynı deseni vererek denemeni tavsiye ediyorum. eline sağlık