Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir kaç resim çalışmam (yorumlarsanız sevinirm :) )

endercan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederm :) sonuçta kimsenin çizimi doğuştan kusursuz değildir bence üstüne gittikçe bu sorunu ortadan kaldırabilirsin tekrar teşekkr ederim

EFENDIE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper hepsi birbirinden güzel eline saglik ;)

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
gölge ve ışık gayet başarılı birkaç küçük hatalar olsa da bu konuya hakimiyetiniz çok belli çok güzel emeğinize sağlık...

endercan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim hatalarımı teker teker yok etmeye çalışıyorum

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
1 resim sanırım fotoğraf açısı nedeniyle basık gözüküyor. 1,2,3. çizimler çok başarılı.

4. çizimde, adamın kafadan ayağa doğru gittikçe bölgelerinin nispi oranları artıyor. surat dataylandırmalarda hatalar mevcut (gözlerin duruşu, kulak çene bağlantısı ve çene altı-boyun bölgesi daha dikkatli çalışılmalı). ayrıca kızda da, kafa bir çocuğa oranla ufak durmuş. el, özellikle de ayak çizimi hatalı duruyor.

diğer çizimlerinizden farklı olarak çok koyu ve küt uçlu bir kalmele çalışılmış, bu da detayların algılanmasını zorlaştırıyor.

5. çizimde güzle ancak bazı hatalar göze çarpıyor. yakın duran elde işaret parmağı ile yüzük parmağının birleştiği yerde bir genişlik söz konusu. ayrıca kolun ellerle dirsekler arasında kalan bölümlerde 3 boyut ve derinlik hissi pek uyanmıyor. bu sorun balyoz taşıyan elde daha belirgin. belki bahsettiğim bölümlerde, kolların ortalarından kenarlarına doğru ve yakın duran kolun dirsek bölgesinin iç kısmına bir miktar gölgelendirme verilirse bu sorun hallolabilir.

iyi çalışmalar.

Her zamanki gibi darth_cygan söyliyecek birşey bırakmamış.. Hepsine katılıyor emeğinize sağlık diyorum.. Ama 3 te referans yoksa ve halayden çizilmişse.. gerçkten çok tuttum

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Emeğine Sağlık benim çok hoşuma gitti ilgi alanım sayılır severım yani çizmeyi amatörcede olsa :)

endercan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkeze teşekkrler. 3. hayalden değil tamamyle fotoğraftan çalıştığım bi resim beğendğnize sevindim.
amatörcede olsa resim çizmek, çizdikce bişylerin ortaya çıktığını görmek büyük mutluluk veriyo insana özellikle yeni başlyanlar için bence. Böylece birileri sana ''bana mtluluğu resmedebilirmisin'' diye sorduğunda kendini çizebilirsin :D saygılar.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok başarılsın
Emeğine sağlık
Başarılarının devamını dilerim
saygılar