Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir kitabı world tarama

secilkiremitci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar tez ödevim için gerekli. elimdeki kitabı tarayarak worlda aktarmam lazım. ve aktardığım sayfalar üzerinde yazılara müdale etmem lazım. örneğin birinci sayfada birinci paragrafı olduğu gibi silicem onun yerine ben başka bir şey yazıcam. bu şekilde taramayı nasıl yapabilirim acaba. lütfen yardım ediniz... teşekkür ederim şimdiden. herkese iyi çalışmalar....

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok şey istiyorsunuz :)

Taradığınız nesne resim formatında bilgisayara gelir ..
Text halinde mudahale edemezsiniz ..
Ps.v.b proğramları deneyin..

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
hayır Abbyy Fine Reader isimli programla taratarak istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz ben bu şekilde 560 sayfalık askeri bir kitap yapmıştık askerken :D çoook iyiydi valla yattık :D:D:D nese bu programla taratıp yazılara text e çevirebilirsiniz..

Kullanıcı Adı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fine reader işinizi görebilir.... Yazıları worda aktarım müdahele edebilirsiniz ama çok iyi gözden geçirmelisiniz bazı karakterleri tam olarak okuyamıyor...

secilkiremitci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok ama çok sevinirim o kadar çok iyi bir bilgi verdinizki şu an seviçten yazamıyorum bile hemen bulup deniyeceğim

secilkiremitci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
programı buldum indiriyorum çok teşekkür ederim.inanılmaz bir şekilde yardımcı oldunuz harikasınız...harika:):):):)

Kullanıcı Adı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bizde mutlu olduk :) çoğu kişiyi çoğu dertten kurtarmıştır bu proğram... İlk öğrendiğim zaman bende mutluluktan uçmustum :) yazmak zorunda kaldığınız seyleri on dakikada hallediyorsunuz güzel birşey =)

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanızın genelini yinede gözden geçirmenizde fayda var.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
askere gıden herkesın basına gelmıs anlasılan.bende ılk orda tanıştım OCR ıle