Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir mobilya firması için logo

acesur

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler
angelmb3.jpg

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
aslında güzel ama bana başka bi firmanın cagrışımını yapıyo estetik acıdan begendim eline saglık kolay gelsin

berdushgrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık hoş görünüyor... ancak ana okulunu cağrıstırıyoo.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlarıma katılıyorum. Mobilya ile ilgili olduğunu anlaşılması imkansız. Bir sürü farklı mesleği çağrıştırıyor fakat mobilya malesef.

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba logo tatlı ama bir mobilyacı için olmamış renk konusunda belki daha koyu renkleri tercih edebilirsin angel konusuna gelince kanatları belki daha farklı bi şekilde kullanabilirsin tahta kanatlar belki daha yaratıcı gelebilir çizdiğim melek daha çok bale yapan birine benziyor sözler yanlış anlaşılmasın lütfen çizim ve logo çok tatlı ama bi mobilya firmasına diğer arkadaşlarında dediği gibi gitmemiş daha yaratıcı şeyler bulmalısın kolay gelsin .. ii çalışmalar...

Pixdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
konuyla ilintili olacak diye sunta mobilya koyacak durumun yok. Gayet güzel ancak melek figürleri fazlasiyla tescillendi..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
konuyla ilintili olacak diye sunta mobilya koyacak durumun yok. Gayet güzel ancak melek figürleri fazlasiyla tescillendi..

Elbette, zaten o dediğiniz katalog çalışmalarına giriyor. Hıı birde kendini grafiker sanan müşterilerin talepleride o doğrultuda olur. =)

acesur

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar eleştirileriniz beni fazlasıyla sevindirdi, Teşekkür ederim.

Eleştirilerinizi dikkate alacağım.

breakneck

🌱Yeni Üye🌱
birde benim bildiğim "furniture" senin kullandığın başka bir dil mi?

egem07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
acesur arkadaşım öncelikle çalışman çok hoş görünüyor ama angel furniture yazısını yana yatık değilde düz kullanırsan daha iyi duracak. birde farklı bir melek bulabilirsin. renklerde de oynama yaparsan bence çok hoş olacak.ellerine sağlık

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
güsel ama estetik güsellik merkezini andırıyor. bence biraz daha yoğunlaş üzerine.
ellerine sağlık.

ceedaa

🌱Yeni Üye🌱
bence de renkleri değiştirsen daha güzel olucak gibi

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
arkadaşlar diyeceklerini demişler ben sadece hiç değinilmemiş bir konuda seni uyaracağım. logoda slogan olmaz. logoyla birlikte slogan kullanılabilir ama logonun bünyesinde bütünleşik olarak slogan olmaz. başarılar dilerim

mustafakartopu

🌱Yeni Üye🌱
Saçma gelebilir ama Angel Furniture melek ve mobilyayı beraber içermesi gerekir. Bir mobilyanın üzerinde aşk meleği yada kanatlı başka bir melek fikri beni daha çok cezbediyor...

grf_tasarım

🌱Yeni Üye🌱
logo güzel fakat mobilya firmasını çarıştırmıyor güzellik solonu logosu yaya moda evi logosu izlenimi var

..::onurŞah::..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana güzellik salonun logosuymuş gibi geldi... ama tasarım olarak güzel bir çalışma olmuş

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende beğendim güsel gözüküo belki başka bir firma için kullanılabilir ama mobilye için değil belki fontunu değiştirip renkleriyle oynayabilirsin ellerine sağlık kolay gelsin

grafiker79

🌱Yeni Üye🌱
ii düşünmüşsün ama daha orjinal bir yazı karakteri kullanmalısın