Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir proje için freelancer! - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrekaramannn

🌱Yeni Üye🌱
Bir proje için freelancer!

Program/Seviye: Illustratore, corel ya da başka vectorel çıktı alabilen bir program.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Daha önce pixel olarak yapılmış bir logonun vectorel çizimi yapılacaktır. Logo yuvarlak şeklindedir, 3d ışıklandırmalar ve degredeler bulunmaktadır. Yapabielcek arkadaşlar iletişim kurabilirler.

E-posta: emrekaramannn@gmail.com

Telefon: 0507 971 45 97

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

salieris

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Profesyonel olarak yardım edebilirim. En son kaliteli vektörel çalışmam adidas gözlük tasarım yarışmasında 2. oldu. Google'a sadece Carbonwear yazıp aratın.

Sanırım ilk çıkan link, furkan parlak gibi birşey yazacak. Çalışmaya bakın tamamen vektörel. Bütcede de anlaşırsak kaliteli bir çalışma ortaya çıkabiliriz.

Ulaşım için, fb.com/jokerinoglu

emrekaramannn

🌱Yeni Üye🌱
Tüm ilgi gösteren arkadaşlara teşekkürler, bir arkadaşa az önce işi verdim. Tamamlandığında olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacağım.

Profesyonel olarak yardım edebilirim. En son kaliteli vektörel çalışmam adidas gözlük tasarım yarışmasında 2. oldu. Google'a sadece Carbonwear yazıp aratın.

Sanırım ilk çıkan link, furkan parlak gibi birşey yazacak. Çalışmaya bakın tamamen vektörel. Bütcede de anlaşırsak kaliteli bir çalışma ortaya çıkabiliriz.

Ulaşım için, fb.com/jokerinoglu

İyi iş, tebrikler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...