Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Üniversite projesi için basit bir wordpress sitesi istiyorum. - Türkiye Geneli

EmrehanAcikgoz

🌱Yeni Üye🌱
Üniversite projesi için basit bir wordpress sitesi istiyorum.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: HTML bilgisi ve
Yüksek derece wordpress bilgisi yeterlidir.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bir üniversite projesi için wordpress'ten site yaptırmak istiyoruz. Konuyla ilgili örnek siteler mevcut mantığa ordan bakarak gideceğiz ama tabiki benzeri olmayacak özgün olması gerekiyor. İçine menüler slaytlar koyulacak. Yaklaşık 10-15 sayfaya sahip bir websitesi olacak. Şık ve profesyonel hazırlanmış bir tasarım olmasını istiyoruz. İçine sabit bilgiler girilecek ( bir takım metinler , fotoğraflar vs.). İlk aşamada site yaptıralacak daha sonra içine sonradan ekstra bilgiler girilmesi istenebilir. Domain ve hosting hizmeti alınacak o kısımları biz halledeceğiz. İlk olarak siteye yapım aşaması olarak geri sayım tarzı bir index sayfası koyacağız bunu kısa bir sürede yapmamız gerekiyor. Daha sonra site tasarımı için yaklaşık 20 gün - 1ay gibi uzunca bir süremiz olacak. Tekliflerini bekliyorum. Detaylı bilgi örnek siteler için mesaj atabilirsiniz.

E-posta: emrehan.acikgoz@gmail.com

Telefon: 05343692640

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

mrtkoc

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben mert koç 20 yaşındayım ,üsküdarda yaşıyorum arkadaşımla beraber grafik tasarım web site tasarımı yapıyoruz 2 senedir prof bir şekilde.. eğer isterseniz yardımcı olabiliriz...