Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir sorunum var sayfa boyutu ile ilgili

ozcan.ates

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar mesela çalıştığım sayfayı 320 x 480 ebatında ayarlıyorum

fakat 2 inci ve diğeer sayfalar için bu ebatı tek tek o sayfalara uyguluyorum

bunu

otomatik hale nasıl getirebilirim yani ilk sayfaya uyguladığım ölçüyü diğer sayfalar açıldığında otomatik olarak aynı ölçünün uygulanması için ne yapabilirim

bunu daha önce biliyordum ama unuttum yapılıyor yani ama nasıl.. yardımmmmm

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
options page ayarlarından yapabilirsin.

ozcan.ates

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ama nasıl hem o ayarları nerrden apıcam oraları bilseydim bende yapardım daha açık yardımcı olabilir misin

melsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba bildiğim kadarıyla tools
'dan options u seçiyorsun. ordan page ayarları ve size daha sonra çalışmak istediğin sayfa ebatları neyse giriyorsun ve Add page frame yi seçiyorsun bundan sonra açtığın sayfalar yazdığın ebatta açılacaktır.

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
sayfayı istediğin ölçülerde ayarla tools>Save Setting As Default de bundan sonra hep ayarladığın şekilde açılır

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
YÜkledİĞİn Yazicinin Yazdirma Özellİklerİnden Yanİ Senİn AyarladiĞin Yerden Fakat PÜf Noktasi Hazir ÖlÇÜ SeÇme Orada( Free Sİze ) SeÇ Oradakİ BoŞluĞa O ÖlÇÜlerİ Gİr Tamam De Bİ Daha DeĞİŞmez İnŞallah
Kolay Gelsİn

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
arkadaşlar mesela çalıştığım sayfayı 320 x 480 ebatında ayarlıyorum

fakat 2 inci ve diğeer sayfalar için bu ebatı tek tek o sayfalara uyguluyorum

bunu

otomatik hale nasıl getirebilirim yani ilk sayfaya uyguladığım ölçüyü diğer sayfalar açıldığında otomatik olarak aynı ölçünün uygulanması için ne yapabilirim

bunu daha önce biliyordum ama unuttum yapılıyor yani ama nasıl.. yardımmmmm
Aynı döküman içindeki farklı sayfaların ölçülerinin de aynı olmasını istiyorsanız sayfa ölçüsünü girdiğiniz bölümün hemen yanında iki küçük buton var. Bunların birinin şekli arka arkaya sıralanmış sayfalar gibidir. buna tıklayın. Bütün sayfalar aynı ölçülere gelecektir.

birolkeser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.umitmatbaacilik.com
K.Çakır sonunda konuyu sadede bağlamış.

Diğer arkadaşlar kusura bakmasın ama sağ kulağınızı göstermek için, taksim-aksaray git gel yapmışsınız.

EK'BİLGİ

diğer sayfaları açmak için "PageDown" tuşuna basarsan karşına çıkacak küçük penceredeki birkaç komutla bu işi daha kolay halledebilirsin. birden fazla sayfayla çalışacaksan, bence bu komut penceresini kullan.