Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Birazda siz eleştirin

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
olaya bak yaw hem böle bir resim ekliyorsun beş kurus etmez adam sana yardımcı oluyor sakın bu yetenekkle sınava girme diyor.. cünkü bu resimle güzel sanatların deil mahallesinden sehirinden bile gecemezsin.. birde yorum benegmiyor adamı tersliyorsun oda güzel be ... at atabildigin kadar madem eleştirye acık deilsin niye ekliyorsun resim.. birde yazmısın birazda siz eleştirin diye hayret yaa..

Çalışmayı eleştirin kişiyi değil. !

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
belirtmeye gerek görmemiştim ama belirtelim kimsenin kafasında soru işareti kalmasın
arkadaşlar uzun zamandır elime kalem bile almadığımı belirttim daha önce
bunlar eskiden çizdiğim şeyler
buraya koyma sebebim hep biz sizi eleştirdik birazda siz bizi eleştirin diye
saygısızlık olmadığı sürece hiç bir eleştiriye sinirlenme lüksümüz yok
her eleştiriye açığım
sadece sınava felan girmiyorum haberiniz olsun
yok öyle bir hazırlığım
önceki mesajda o yüzden kızdım
ben sınava giricem demedim ki bu desenle sınav kazanamazsın gibi yorumlar geliyor :)

bu arada son olarak eklemek istediğim
forum içindeki hareketleri sebebiyle uzaklaştırılmış bazı terbiyesiz, kendini bilmez ve kişiliksiz insanların özellikle beni hedef alarak sürekli olarak mesajlarıyla karşılaşmaktayım
bu kişilere (aslında tek kişi) cevabım
"it ürür kervan yürür"
olacaktır.
saygılar

esu

🌱Yeni Üye🌱
sanki burun kıllarıyla bıyıklar birbirine geçmiş.detaylara önem verilmeli.göze batan noktalar çok

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
jean reno nun burnunda bir kadın yatıyor sanırım:) Burun kılları da saçları olmalı..
O karizmaya yakışır. güzel

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
hiç kimse merak edip araştırdımı acaba merak ediyorum bu resim çizilirken nerden kaynak alındı

post-398159-1167810025.jpg

alb13658.jpg

ben 2. resmi kaynak aldım
albüm kapağında o vardı bendeki
ilk resim gibi daha kaliteli birşey elimde olsa onu baz alırdım tabi
ama onu çizdiğimde internet felan yoktu
şimdi bakın bakalım adamın burun kılları nereye kadar uzuyormuş
yalnız gelpcpc nin hayal gücünede hayran kaldım doğrusu
insan orda kadın görmek isteyipte bakınca sanırım gerçekten görebiliyor

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zaten ben görmek istedigimi yazmıştım:) bu adamın butun filmlerini seyrettim..
bu resimlerinide biliyorum.. ama cizseydim kesinlikle o kıları sac olarak cizerdim:)

Schizophrenia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben dün merak edip baktım 3. sayfaya daha geçmeden bu albüm kapağını araştırdım ve yapcak bişe yok bence gördüğünüzü çizmissiniz ve çok hoş olmuş tebrikler ;)

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
bana gayet güzel göründü çünkü çizimden anlamıyorum.

eline sağlık bana göre güzel bir çizim :)

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kendine özgüven güzel bir şey elbette . resmi ve ebadını görünce google görsellerden ismiyle konuyu aradım ve yukarıda ilk resmi buldum. kırmızı filtreden geçmiş resmi bu sayfada gördüm. İlk resme bakınca yapılan eleştiriler bir noktaya kadar doğru ama resim sanatında insan gördüğünden ziyade kendindende bir şeyler katmalı diye düşünüyorum. 40 yıldır resim yapan biri olarak eleştirilere biraz daha esnek yaklaşmanızı öneririm.
Sakinleşmeniz için bir hikaye anlatıcam .
Mimar Sinan bir cami inşaatı yaparken bir çocuk sürekli olarak karşıya geçip Bu minare eğriiii ! diye bağırır.O sıradada işin kompedanları oradadır. Önce görmezden gelir , fakat ne mümkün ? çocuk hala bağırıyor bu minare eğriiii ! Mimar Sinan o yüce bilgeliği ile işçilere emir verir ve büyük ve uzun bir halat getirmelerini ister. Bağlayın der aleme.sonra çocuğa çağırarak bak bakalım der . Çekmeye başlarlar . -Yok O yana yok bu yana çekerler .Bir kaç dakika sonra çocuk Hah tamam oldu der .ve bırakırlar . Yüzlere tonluk bir minarenin bir iple düzelmesi mümkünmü? ama O bilgelik ve hoşgörü ile o minarenin adını temize çıkarmıştır.bununla ilgili değişik anlatımlar eleştiriye maruz olanın hoşgörülü olmasını çok güzel anlatıyor sanırım. Doğrusu da bu değilmidir?
Ama bu hikayeden kalıntı olduğunu sandığım şekilde o minarenin adıda eğri minare olarak kalmıştır.

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya bişe sölim mi.kafa nerde gözlük nerde ağız nerde hepsi ayrı dünyaların çizimi kim kimin ağzı falan.çok ayrık artı çok yanlışın var ya.kopmuş resmen burun,ağız.bide buun deliklerimiz o kadar büyükmü?bence desenin üzerine biras daha çalış:D

akifim

🌱Yeni Üye🌱
:emo:gözlükte baya bi sorun var sanki ustune oturulup yamulmuş gibi bide burunun açısıyla dudağın açısı farklı olmuş

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar Jean Reno'ya benzetmiş ama bu bizim bildiğimiz kurtlar vadisindeki PALA :D
ama hakikatten burun çok sırıtıyor,