Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Bloguma tasarım yapmaya karar verdim ve başladım. :) Beğenilerinize ve eleştirilerinize sunuyorum arkadaşlar. Artık temayla uğraşmak istemiyorum. Hazır vakit varken bir tema yapmalı dedim ve başladım. Yastık ve üzerindeki tacı buradan indirdim. İllustrasyon bana ait. :party:

blogum.png

Benzer konular

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
kalite kokan bi tasarım olmuş, eline sağlık...umarım hayrını görürsün :)

:smile: Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. :) Aslında değişiklik yapmam gerek. O yastık konsepte aykırı oldu. :D "Onun ne işi var orada?" gibi tepkiler aldım. Boş kalıyor orası onu kaldırınca. Ne koysam ki acaba? :party:

mhmtzl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.royalwebdesign.net
rica ederim, aslında bana hiç de öyle aykırı duruyormuş gibi gelmedi, sanırım yastık ve tacı konseptten önce seninle ilişkilendirdiğim için olabilir, birazcık sağ tarafa alırsan daha güzel durucak bence, yastığın sağındaki boşluğun yarısı kadar sağa kaydırabilirsin, bana sorarsan böyle dursun en azından bi mesaj içeriyor "grafik kraliçesiyim ben" diye :p

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com

:angel: Teşekkür ederim.

rica ederim, aslında bana hiç de öyle aykırı duruyormuş gibi gelmedi, sanırım yastık ve tacı konseptten önce seninle ilişkilendirdiğim için olabilir, birazcık sağ tarafa alırsan daha güzel durucak bence, yastığın sağındaki boşluğun yarısı kadar sağa kaydırabilirsin, bana sorarsan böyle dursun en azından bi mesaj içeriyor "grafik kraliçesiyim ben" diye :p

:party: Teşekkür ederim. Grafik kraliçesi demeyelim. Sayfadaki en güzel şeyi ben yapmadım ne de olsa. :D Blog kraliçesi diyebiliriz. :party:

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Moderatör tarafında düzenlendi:

xqxqx

🌱Yeni Üye🌱
İlk sayfadaki hali güzelmiş deniz bitince bir de bakmak lazım eline sağlık..

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
İlk sayfadaki hali güzelmiş deniz bitince bir de bakmak lazım eline sağlık..

:smile: Değişikliklere gitmek zorunda kaldım. Aslında yine değişiklik düşünüyorum. Aklımda güzel bir fikir var. Uygulama imkanı bulunca yapacağım. Yine paylaşırım.

Son hali ilk hali gibi olmasa da, yayındaki haline *******buradan gözatabilirsiniz. Teşekkür ederim. :smile:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Deniz sanırım sitende CSS hatası var. Sağ kısım float sınırını aştığı için alta kaymış.

xqxqx

🌱Yeni Üye🌱
Mozilla da sag taraf en alta kaymış ve sayfa taşmış görunuyor..