Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BMW z4 GİNA

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
81489510hq9.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yine başarılı bir çalışma tebrik ederim.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Konsept ve renk seçimi konusundaki hassasiyetin yine çok güzel, fakat;

Olağan üstü bir araç olan bmw x4 tanıtımını ben biraz eksik buldum dostum.
Araç '' şekil değiştiren otomobil '' olarak piyasada nam salmış durumda iken aracın tam olarak bir görselini göremedim.

Nacizhane fikrimi soracak olursan aracın arkadan ve önden yakın fotoğraflarını kullanırdım. Affına sığınarak aracın arkadan görüntüsünü eklemek istedim. Umarım kızmazsın. Yinede ellerine sağlık, başarılarının devamını dilerim

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Yine başarılı bir çalışma tebrik ederim.

Teşekkür ederim İrem arkadaşım...

Konsept ve renk seçimi konusundaki hassasiyetin yine çok güzel, fakat;

Olağan üstü bir araç olan bmw x4 tanıtımını ben biraz eksik buldum dostum.
Araç '' şekil değiştiren otomobil '' olarak piyasada nam salmış durumda iken aracın tam olarak bir görselini göremedim.

Nacizhane fikrimi soracak olursan aracın arkadan ve önden yakın fotoğraflarını kullanırdım. Affına sığınarak aracın arkadan görüntüsünü eklemek istedim. Umarım kızmazsın. Yinede ellerine sağlık, başarılarının devamını dilerim

Yorumunuz adına çok teşekkür ederim sayın "tugi"...
Tabiki kızmadım , aksine hoşuma gitti...

Ancak bikaç şey eklemek istiyorum...

BMW Z4 Gİna adlı araç görsel açıdan mükemmel bir araç...Ve en büyük özelliği aracın dışının tamamen deri ile kaplı olması...Kapıları açıldığı zaman "kanat" görüntüsü alıyor ve bir yarasaya çok benziyor...Aracı tasarlayanlar zaten mükemmel bi iş çıakrmışlar...Bukadar mükemmel bir aracın görselini kullanırken çekinmemek elde değil...Çünkü ne yaparsam yapayım araç, tasarımın önüne geçecekti...

Aslında asıl amaç tipografik tasarım...Kendimi geliştirmek adına aracı ön plana atmam mantıksız olurdu diye düşünüyorum...Bunun yerine tasarımı ön plana atmak işime daha çok gelir...Bukadar harika bir aracı çalışmaya eklemek gerçekten ürkütücüydü :)

Netice olarak GİNA'nın ikinci hatta üçüncü planda kaldığı konusunda haklısınız...Cengiz arkadaşımızla birlikte, aracın ve tasarımın eşit miktarda ön planda olduğu bir çalışma hazırlıyacağız...Umarım iki kafa bir araya gelerek aracın sunumunu iyi yapabiliriz...Yorumunuz adına tekrar teşekkür ediyor ve aracın bir görselinide ben ekliyorum...

BMW_GINA_16.jpg

cok başarılı bi çalışma emeğine sağlık

Teşekkür ederim Rüzgar ALPASLAN...

Son düzenleme:

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir çalışma eline sağlık

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok başarılı olmuş canım emeğine sağlık...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Bana biraz çiğ kalmış gibi geldi... Tekrar fazla olmuş bu tür tekrar edilen görseller ve objeler sonsuzluk hissi yarattığından çalışmada mutlaka tamamlayıcı bir öge olması gerekiyor.. Kalın bir çerçeve gibi birşey. Genel anlamda güzel çalışma..

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Diğer çalışmalara nazaran farklı bir çalışma olmuş bunun için tebrik ederim kardeşim.
Ancak banada biraz sade ve iç içe giren görsellerin bir bütünlükten uzaklaştırmış gibi geldi. Bunun dışında renk ahengini çok güzel oturtmussun eline sağlık.
Cengizle olan çalışmanıda en yakın zamanda görmek isterim ;)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bana biraz çiğ kalmış gibi geldi... Tekrar fazla olmuş bu tür tekrar edilen görseller ve objeler sonsuzluk hissi yarattığından çalışmada mutlaka tamamlayıcı bir öge olması gerekiyor.. Kalın bir çerçeve gibi birşey. Genel anlamda güzel çalışma..

Yorumunuz adına teşekkür ederim...Genel bir eksiklik olduğu doğru...Çerçeve kullanma taraftarı değilim ancak sorunu giderirse neden olmasın...Tekrar teşekkürler..

Diğer çalışmalara nazaran farklı bir çalışma olmuş bunun için tebrik ederim kardeşim.
Ancak banada biraz sade ve iç içe giren görsellerin bir bütünlükten uzaklaştırmış gibi geldi. Bunun dışında renk ahengini çok güzel oturtmussun eline sağlık.
Cengizle olan çalışmanıda en yakın zamanda görmek isterim ;)

İç içe geçirmemin asıl sebebi aracın üstündeki boşluğu birtürlü dolduramamamdı...Çalışma otarafa doğru uçuyordu...Yorumun adına teşekkür ederim :) çalışma gelmek üzere...

güzel bi çalışma olmuş tebrikler...

İlginizden ötürü teşekkür ederim...

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim...