Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Broşür Çalışmam

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
Bu Broşür Çalışmaları sadece örnek yani baskıya verilme durumları yok, Sizlerle Paylaşmak istedim..

hayatgulumsezr3.jpg

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şekil güselde yazılar uçuk kaçık bence.daha oturaklı yazıyar kullansa güsel olacak gibi gözüküo.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Türkçe karakterler nerede ?

XqE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xqenet.com
Türkçe karakterler nerede ?

Yorumunuz o kadar dikkatle yapılmışki...!! diyebilmek çok isterdim ama dikkatsizce bir yorum arkadaş Bir internet sitesinin çalışmasını sunuyor ve internet sitesinin adresinde TR karakter yok yani gelipte tr karakter nerde diye sormanız manasız tmm font konsuna katılıyorum değişmesi gerek ama sizin kısa özensiz ve basit bir yorum yaparak bu çalışmayı değerlendirmeniz garip kaçmış

Gelelim yorumuma Renkler ve çizimler çok hoş fontlar eğlenceli sonuçta insanları eğlenceye çağırıyoruz yalnız biraz daha sade takılabilirsin... ikincisi .com yazısını biraz daha belirginleştir ya şeridi koyult .com u aç yada .com u koyult şeridi aç...

türkan yıldırım

🌱Yeni Üye🌱
yazı karakterleri gayri resmi olmuş, ounun dışında güzel olmuş. elinize sağlık

KontDRACULA_001

🌱Yeni Üye🌱
evet o .com'u ben XqE söyleyinceye kadar farketmedim bile.

Bunun bir internet sitesi olduğunu belli edecek şeyler olsa daha iyi olur gibi geliyor. şu ara web siteleri daha gölgeli bonbon imajlar kullanılıyor. sende çalışmanda buna benzer şeyler verebilirsin.

pek cıvıltılı değil. pek hayata gülümseyen kimse göremedim. Bu site neye yarar birşeyler olsa daha iyi olur mesela bir solgan. nedir bu hayatagulumse nokta com sitesi. Arkadaşlık sitesi filanmı ? belli değil.

kalpli imajın içindeki adamlardan birinin kafası maskenin altında kalmış. ona takıldım mesela. resmi küçültmek yerine kafası kesik kalan amcanın sadece kafası en üst layer'a çıkabilir. tabi maske altında kalan kısmı küçük olduğundan resim birazcık daha büyüyebilir. Kafabiraz daha büyük olsun diye.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumunuz o kadar dikkatle yapılmışki...!! diyebilmek çok isterdim ama dikkatsizce bir yorum arkadaş Bir internet sitesinin çalışmasını sunuyor ve internet sitesinin adresinde TR karakter yok yani gelipte tr karakter nerde diye sormanız manasız tmm font konsuna katılıyorum değişmesi gerek ama sizin kısa özensiz ve basit bir yorum yaparak bu çalışmayı değerlendirmeniz garip kaçmış

Gelelim yorumuma Renkler ve çizimler çok hoş fontlar eğlenceli sonuçta insanları eğlenceye çağırıyoruz yalnız biraz daha sade takılabilirsin... ikincisi .com yazısını biraz daha belirginleştir ya şeridi koyult .com u aç yada .com u koyult şeridi aç...

Başkalarının yorumlarının özensiz olduğunu söyleyene kadar, kendi yorumlarınıza özen gösteriniz.. İnsanlar eklenen görselleri lüple incelemek zorunda değil...

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hatalar insanlara özgüdür. hakan bey görmemiş olabilir. bu benimde başıma gelebilirdi. ne acımasızca yüklenmek nede var olan hatayı savunmak doğru değil.