Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Browser oyunLar hakkında :(

Editor__

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaslar aranızda yeniyim program yapabiliorum ama bu web işinden anlamıorum browser oyun nasıl yapabilirim.Bi yardımcı olursanız çok memnun olucam şimdiden tşkler.

Benzer konular

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaslar aranızda yeniyim program yapabiliorum ama bu web işinden anlamıorum browser oyun nasıl yapabilirim.Bi yardımcı olursanız çok memnun olucam şimdiden tşkler.
editor ilk olarak bildigin wep yazılım dilini söylermısın ?

Editor__

🌱Yeni Üye🌱
suan kursa başladım.inş yapıcam yardım etmeyi düşünürsen msn bırakırmısın web işini bilmiyorum :( tam olarak

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
browser oyunları genelde javascrpt kodları kullanır.hiç asp olanına rastlamadım . genelde php ajax karışımı. ajax sistemi hızlandırmak için kullanılıyor.asp ile kod yazabilirsin ama include olayı sistemi yavaşlatır. en sağlam yapı javascript+php+ajax temelinde yapmandır.
yani sana lazım olan bilgiyi ekrana getir sadece. tabi her kombinasyonu uygulayacagım derken çıldırmazsan iyi. tek başına üstesinden gelebilrisin belki ama çok uzun zamanını alır. ekip kurmaya bak tavsiyem.

yüksek session güvenliği mevcut. büyük komplike veritabanı "ki tamamen sql olmalı" çünkü başkası kaldırmaz sistemi. kodlamadan daha önemlisi servis sağlayıcı. aynı anda binlerce kişi bağlanıyor ve server bunu kaldırabilmeli. Kanada veya İskandinav ülkelerinden host almanı tavsiye ederim. Almanya da olabilir.
bol şans;)