Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Brush Presets sorunu

tugba_ustundag

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar ben kendi photoshopumda yeni Brush Çeşitleri hazırlamak istiyorum.Bunu Brush Presets denilen kısımdan yapmam gerekiyor .Fakat Brush Presets die bir kısım yok sadece Brush ve clone source diye bölümler gözüküyor bende halbuki o pencernin Brush Preset ve clone source olması lazım diye biliyorum onu nasıl bulablirim?????????

Benzer konular

tugba_ustundag

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bu konuya 61 kişi bakmış ve bu 61 kişinin hiç birimi soruma cevaplıyamıyacak durumda:s?????

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Cevaplayamocak durumda derken herkesi kötü duruma sokmuşsun.
Sonuçta sende bilmiyorsun..Farketzi 61 kişide bilmiyor..ne bu asabiyet anlamadım.

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
F5 yada window menüsünden bursh menüsüne ulaşabilirsin yeni bursh oluşturmak için layer acıp istedigin şekilde bir çizim yapıp edit menüsünden define bursh preset diyip çizimini bursh olarak kayıt edebilirsin umarım yardımcı olmuşumdur

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
hangi sürümü kulanıyorsunuz

tugba_ustundag

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Paint arkadasım dediğin yolları denediğimde normalde cıkması gerekir bliyorum fakat herhalde benim programında normal olmayan bşey var F5 e yda diğer yolları denediğimde asağıdaki gibi sadce Brushes ve Clone source kısmı cıkıyor . Brush Preset cıkmıyor???
bu arada photoshop cs3 extended versiyonunu kullanıyorum

brushsorunuey7.jpg

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hım anladım bi saniye Resimli olarak anlatayım :D

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

kırmızı yazı kırmızı işaret neyse bu arada o kısımdan diger burshlarıda yükleye bilirsin artık Cs3 eskidi cs4 geçiş yaparsın :D hadi kolay gele

tugba_ustundag

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olay expanded view de bitti ya süpermiş :)) tessekkürler yardımın için Paint hadi sanada kolay gele

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaslar ben kendi photoshopumda yeni Brush Çeşitleri hazırlamak istiyorum.Bunu Brush Presets denilen kısımdan yapmam gerekiyor .Fakat Brush Presets die bir kısım yok sadece Brush ve clone source diye bölümler gözüküyor bende halbuki o pencernin Brush Preset ve clone source olması lazım diye biliyorum onu nasıl bulablirim?????????

Merhaba arkadaşım
bence senin bahsettiğin konu, indirdiğin brushları kullanmanın nedeni yorumların hiç birinde de bu cevap verilmemiş.
Mac Os kullanıyorsan eğer. Uygulamaların içinde kullandığın Photoshop sürümünün içinde Present klasörünün Brushes klasörünün içine atıyorsun uzantısı abr olan dosyaları
Sonra resimde gösterdiğin üzere Brushes menüsüne geliyorsun en altta dosya olarak eklediğin brushesleri görebilir/kullanabilirsin
Eğer Pc kullanıyorsan.
Program Files'in içinde Adobe'nin içinde kullandığın photoshop sürümünün klasörünün içinde Present'in içinde Brushes'e atıyorsun abr dosyalarını
Umarım yardımcı olmuşumdur.
Saygılarımla..

tugba_ustundag

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk ederim Safari sorunum cözümlendi ama farklı bişeyide öğrenmiş oldum

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Rica ederim.
Ne mutlu bana :)