Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu da benim çalışmam..

akem_005

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.beseylulgazetesi.com
atalay87-1.jpg

bu da benim çalışmam..
sizlerin arasında amatörce ama daha öyle efectler filan veremiyorum..
zamanla öğreniyorum..

bi klip çekme çabalarındayım.. her kez duygu düşüncelerini çeşitli şekillerde ifade ediyor.. bende şiir yazmak, resim çizmek gibi aktivitelerle kendimi tatmin ediyorum..
yazdığım şiirlerin birine inşallah bir klip çekeceğim..

klipten önce görsel yapılar yapmaya çalışıyorum.. klip çekimlerinde çok yardımcı olacağını düşünüyorum.. gördüğümüz değişik bir resim değişik efectler bile bizlere çok aşırı derecede fikir sağlıyor.

fikirlerinizi bekliyorum inş.

Benzer konular

hasansubasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oooo süper kendini reklam etmeyi başarmıssın :)

cleverblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
en aLttaki çaLışma hoş duruyor! Ama font seçimi şiire uygun deil sanki...Düz fontLar daha güseL durur bence.. emeğine sağLık

ysndkn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet güzeller.. tebrikler.. ama sanki silgiyle temizliyo gibisin arka planları.. fotoğrafa dahada yaklaşıp küçük bi silgi kullanmalısın bence yada pen tool seçim yaparak silmelisin.. ama gerçekten özellikle son çalışma çok hoş.. tekrar tebrikler

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
"bunlar reklam kokan hareketler" cem yılmaz gibi kardeşim çok guzel yapmışssın güzeller. tebrikler. ;) çalabilrmiyim tasarımını :)

akem_005

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.beseylulgazetesi.com
abi şimdi bunlar klip olacak :) yanni klip çekecem CD nin üzerine bi resim basacam.. cd resmi olacak.. sonra cd kabı.. filan.. o amaçla.. daha çalışıyorum ben üzrlerinde :)