Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu logoyu daha önce gördünüz mü ?

byxxl

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ek'de vermiş olduğum logo bir yerden bana mail ile geldi ancak bu logo sanki bir yerden alıntı gibi geldi hatırlayamadım belki siz bana yardımcı olursunuz diye umut ediyorum.

Daha önce bu logoyu bir yerde gördünüz mü?
Eğer bu logo alıntıysa bir yerden çalıntıysa ben yeni bir logo yapma şansım olucak yani işi ben almış olacağım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Benzer konular

byxxl

🌱Yeni Üye🌱
@zeroth @ukayrak Hocam sizlere çok teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için sağolun çok mutlu ettiniz :)

byxxl

🌱Yeni Üye🌱
Kullanan bir firmaya örnek verme şansımız varmı acaba. Türk firması veya uluslararası çalışan bi firma. Teşekkür ederim ilginiz için.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kullanan bir firmaya örnek verme şansımız varmı acaba. Türk firması veya uluslararası çalışan bi firma. Teşekkür ederim ilginiz için.

Konuda nereye varmaya çalıştığınızı açıkça yazarsanız sonucuna daha çabuk ulaşırsınız.

* Size gelen bu ağaç çizimi nereden veya hangi firmadan geldi?

byxxl

🌱Yeni Üye🌱
Konuda nereye varmaya çalıştığınızı açıkça yazarsanız sonucuna daha çabuk ulaşırsınız.

* Size gelen bu ağaç çizimi nereden veya hangi firmadan geldi?

Tabi ki, Kurumsal bir firma için logo çalışmalarımız oldu ve kazanan bu logo oldu, Fakat bu logonun bir çizim değil bir alıntı olduğunun farkındaydık bunun üzerine bunun kurumsal firmaya çizim değil alıntı başkalarıda bunu kullanıyor dememiz için böyle bir konu açma gereksinimi duydum. ve orjinal vector çalışmarını sağolsun arkdaşlar yardımcı oldular bulduk. Ticari olarak kullanan bir türk firması veya uluslararası çalışan bir firmaya ihtiyacım var şuan itibariyle.

İlginiz için teşekkür ederim.

mbekar

🌱Yeni Üye🌱
dostum osmanlı bankasının logosu çocukluğumdan hatırlıyorum.