Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

buda 3.loqom:)))) color A.V.M

razis42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumLarınızı ßekLıyorm.

6857.jpg

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Diğer logolarınızı da inceledim sanki bi standardınız var gibi ilk başta amblem (şekil) sonra logotype.

Bence yazı karaterini değiştirin, bu kez şekil pek uyumlu olmamış, elinze sağlık.

Green Eyes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eriareklam.com
Sınırları Zorlamalısınız. Çok alternatif çalışmalar üretilebilir isme sahip, Amblem ile Yazıyı harmanlamayı deneyiniz. Yanyana durmasından iyi olur kanaatindeyim. Kolay Gelsin.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Başlıklarınızı bu sırayla devam ettirmeyi düşünmüyorsunuz umarım.:)

Logoya gelince; martin arkadaşıma katılıyorum, fontu değişseniz daha iyi bir şey çıkabilir.

Emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
" 4. logom da bu " isimli başlığı merakla bekliyorum :D
" vay be bu da 5. logom"
" karşınızda 6. logom"
.
.
.
.
"ve 1000 yaptım oleee"

"1001" > artık profesyonelim :>

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
- Dil Kurallarına uyalım,uymayanları uyaralım :)
- Font konusunda standartların dışına çıkmalısın.Logo tasarlamak için mevcut fontları kullanmak zorunda değilsin.Hayalgücünü kullanarak mevcut fontları farklı fontlara dönüştürerek bile bir logo elde edebilirsin.Unutmamak lazımki her logonun bir figürü olmak zorunda tam tersine günümüz çağında tipografik logolar daha makul..yani en azından ben öyle seviyorum :D

razis42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yürümeden koşmayı düşünmüyorum.loqo isimlerime qeLinde zamanLa deişir herşey oturur siz sanırım çok ustasınız bu konuda ki insanLarı aşağLarcasına konusmayı kimlik edinmişiniz tsk ederim.(!)

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk bakışta göz yoruyor biraz.
AVM'nin aralarındaki noktaları kaldırabilir,
"color" yazısında -her harfe farklı renkler- kullanabilir,
AVM yazısını tek renk -daha büyük kalın ve keskin- (Futura Bold gibi) bir font ile
"color"un alt hizasına kullanabilirsiniz.
Çerçeve şart değilse kaldırabilirsiniz.

Kolay gelsin...

razis42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çerçeve yoktu zaTEN sonradan... koydumm yok düşünülsün.saoLun

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Forum dili TÜRKÇE'dir! g yerine q yazmanızdaki amaç nedir anlamış değilim.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben sadece logo ve color yazısı olmasını isterim. A.V.M. minik göze çok batmayacak bir yerde olmalı.

Alışveriş merkezi olduğu için, logonda gökkuşağı gibi renkler kullanman iyi fikir, ancak renkleri oluşturacak çizgiler olmalı. Gradeient geçişlerle olmamalı. Demek istediğim motif tarzı olmalı. Color karakteri hiç iyi değil üzgünüm.
Ancak "O" larda kullandığın bakış figürü gayet hoş olmuş.

sende şunu sezdim fikirleri yakalıyabiliyorsun, onları birde görsele daha oturaklı çevirebildin mi iyi çalışmalar yapacağından eminim.

fikrine ve emeğine sağlık.

razis42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Forum dilinin TÜRKÇE oldğunu zaten bılıyorum.çalısmama yorum yaparsanız daha çok mutlu olucam.El çalışkanlığı dıyelim g leri q yapmamın bi anlamı yok. Denizcem sanada çok tsk ederım güzel yorumların için.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Forum dilinin TÜRKÇE oldğunu zaten bılıyorum.çalısmama yorum yaparsanız daha çok mutlu olucam.El çalışkanlığı dıyelim g leri q yapmamın bi anlamı yok. Denizcem sanada çok tsk ederım güzel yorumların için.

rica ederim razis42,

tasarımcılık ve grafikerlik yapan ya da bu meslek için yetişen arkadaşlarımızın, yazım diline daha da fazla önem vermeleri gerekir.
Senin de yazım diline dikkatini daha da ayırmanı öneririm.
Elbette alışkanlıklarımızı üzerimizden atmamız zaman alacak.
Ama başaramıyacağımız birşey değil sonuçta.

bu önerimizin size ileride çok faydası olacağını düşünüyoruz. Lütfen sizi yermek yada üzmek amaçlı olduğunu düşünmeyin.

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence daha sade ve etli bi yazi karakteri kullanırsan daha güçlü bi logo elde edersin. iyi çalışmalar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
çerçeve yoktu zaTEN sonradan... koydumm yok düşünülsün.saoLun

3. Uyarım:

Forum kuralları madde 29:
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durumlarda konuları ve mesajları kilitlenen ya da silinen üyelerin site yönetiminden açıklama bekleme hakları bulunmamaktadır.

Not: konu başlığınız tarafımdan düzeltilmiş olup tekrarını yapmamanızı rica ederim.

Limpbizkit

🌱Yeni Üye🌱
kızarak bir yere varamazsınız. :) logonuz sizin sınırlarınızı çizer... iyi çalışmalar.