Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bunlarda benim çalışmalarım

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logustationcopyva1.jpg

egode1600copyib6.jpg

36copyul5.jpg

01copyvz6.jpg

02copyov8.jpg

1. çalışmamı çok seviyorum vectörel ve photoshop çalışması
2. si sdc photoshop sdc kız vectörel çizzim
4.de pantolon giydirdim
işte öle bunlarda benm çalışmalarım yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Benzer konular

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel EMEĞİNE SAĞLIK VALLAHA O ŞEHİRDEKİ BÜYÜK HOPARLÖR VARYA SÜPER OLMUŞ

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ArkadaŞlar O Kadar Mi KÖtÜler Mİ Kİ HİÇ Yorum Yapan Yok Hi Yenİyİm Dİyemİ Yoksa Sİteye Ne Verİyorsam HİÇ Yorum Yapan Olmuytor Tamam Zorunda Deİlsİnİz ArkadaŞalr Saolun...

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
amanın, kızdı! aslında bakarsan ben bu çalışmalarda senin nerelerini yaptığını pek anlamadım.Çok değişik bir tarz olarak geldi bana. alttaki iki ünlüde tamam. bir montaj söz konusu. ve bariz olarak netlikte sorun var. hoparlörün olduğu çalışmada sadece hoparlörü çizim hazır olan o görüntüye mi yerleştirdin, yoksa ortada hazır bir görüntü söz konusu değilde mükemmel bir 3d ile tamamını sen mi çizdin? kapı arasında ki küçük kız dada yine aynı soruları sormak durumundayım.Neleri sen yaptın neleri hazır kullandın. Konu olarak güzel ama. renklerde sorun var ve ya kapı kolu çok büyük yada kız çok küçük olmuş. en üsttekinde ise mekan belliki fotoğraf. ama adamla kızdan emin değilim. sanki çizim gibi duruyo bazı yerlerinde de sanki fotoğrafa efekt uygulanmış gibi duruyo? bu sorulara alacağım cevaba göre çalışmaların hakkında kesin değerlendirmelerde bulunabilirim kendi açımdan.

cinesu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
cinesu.deviantart.com
Bunun için yakınma. Sen çalışmalarını gönder. Eğer yorum için çalışıyorsan o zaman kötüsün demektir. Çalışmalarına gelecek olursak, daha çok araştır, iyi işleri gözlemle. Daha iyi çalışmalar çıkacağından eminim. Şu resimler üzerinde oynamaktanda vazgeç. Kendine özgü işler çıkar. Bunları bırak.

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birinci resmi bir yerden hatırlıyorum sanki....
diğerlerini bilmiyorum ama birinci resmi kesinlikle daha önce bir yerde görmüştüm..

//Son iki resim de de bariz bozukluklar var. sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

Son düzenleme:

Abdurrahim Özerkan

🌱Yeni Üye🌱
Belliki yenisin 2 yıllık okuldan yeni mezun olanların çalışmalarına benziyor sen kopya çekmek yerine iyide olsa kötüde olsa kendi özüne dönük çalış daha ilerde çok değil ama kısa bir süre sonra bu çalışmalarını beğenmeyeceksin. Bol bol reklamları seyret ki onlardan ilham alasın bende senin gibi idim zamanında şimdi 5 yıldızlı otellerin ajans lığını yapıyorum. Sana başarılar diliyorum.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
canımcım o en sevdiğin 1. resim var ya işte onu ben geçen sene bir forumda görmüştüm... diğerleri senin olabilir... çalışırsan başarırsın ama bu işler bir anda olmuyor senelerini vermen lazım.. ama iyi de olsa kötü de olsa kendi çalışmalarını gönder... Emeğine sağlık..

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmaların başkasına ait olduğunu ispat edemiyecekseniz kimseyi itham etmeyin

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
ArkadaŞlar O Kadar Mi KÖtÜler Mİ Kİ HİÇ Yorum Yapan Yok Hi Yenİyİm Dİyemİ Yoksa Sİteye Ne Verİyorsam HİÇ Yorum Yapan Olmuytor Tamam Zorunda Deİlsİnİz ArkadaŞalr Saolun...

Sen Yap Çalışmalarını Ben Hepsine Yorum Yazarım Sen Yeterki Paylaşım Yap Ben Her mesajına yazarım

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım teşekkür ederim saolasın. öncelikle 1. çalışma bana ait ben sdc arka fon olarak o istasyonu kullandım onun dışında kız ve oğlan vectörel olarak oraya yerleştiridim ve birde kamera tamam fazla bişi yapmamış olabilirim ama kompozisyon oluşturdum herkes o senin çalışman deil ben onu görmüştüm diyor tamam görmüşsünüzdür ama burda gördüğünüz resimle orda gördüğünüz resim arasındaki fark ne o resimdede bu tarzz bi oğlan ve kızmı kullanmışlar onarda aynı kompozisyonumu vermişler arkadaşlar neden yargılarken düşünmüyorsunuz direk yazıyosunuz burdaki olay şimdi çalınmış çalınmamış oldu çaldıklarım var ama bakın ne kadarını çalmış ve çaldıklarımı ne şekilde kullanmışım hiç birinizde 'a bak ben böle bi resim görmüştüm ama bu arkadaşımız bunu bunu yapmış güzel bi espri güzel bi kompozisyon olışşturmuş' diyen yok direk asın helal yani paylaşımdanda soğutuyosunuz insanı helal arkadaşlar süpersiniz çalışmalarımı ispat etmemi istiyorsanız psd olarak atarım sizde kontrol edersiniz mutlu olursunuz tam asılmış olurum bu sefer ok.:)

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu açıklamandan sonra 1. resim üzerinde şunu diyebilirmki, vectorel olarak insan figürü çizimin çok iyi, seni tebrik ederim. Öyle bir çizim yapıp çalıntı olduğu söylenen bir fotoğrafa koyman, hırsızlığın etik olmadığı konusunu tamamiyle örtüyor bence. Sen eğer bu şekilde vectorel olarak çizimler yapabiliyorsan ki yapmışın, şahsen fonda neyin nasıl olduğuna pek bakmam. Olaya şahsen tasarım yada kompozisyon olarak değilde, vektorel çizim olarak bakıyor ve seni gerçekten tebrik ediyorum. Belli ki bu konuda yeteneğin ve belli bir bilgi birikimin var. Bunun üzerine yoğunlaş derim.

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
rüvü* :) Çalışmaların hoşuma gitti açıkcası.Ve yeni olmana rağmen biçok şeyi başardığına inanıyorum ki; ilerde ne vektörel çalışmalar yaparsın.
!.çalışman gerçektende hoşş Emeğine sağlık canım devamını bekleriz...

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım teşekkür ederim saolasın. öncelikle 1. çalışma bana ait ben sdc arka fon olarak o istasyonu kullandım onun dışında kız ve oğlan vectörel olarak oraya yerleştiridim ve birde kamera tamam fazla bişi yapmamış olabilirim ama kompozisyon oluşturdum herkes o senin çalışman deil ben onu görmüştüm diyor tamam görmüşsünüzdür ama burda gördüğünüz resimle orda gördüğünüz resim arasındaki fark ne o resimdede bu tarzz bi oğlan ve kızmı kullanmışlar onarda aynı kompozisyonumu vermişler arkadaşlar neden yargılarken düşünmüyorsunuz direk yazıyosunuz burdaki olay şimdi çalınmış çalınmamış oldu çaldıklarım var ama bakın ne kadarını çalmış ve çaldıklarımı ne şekilde kullanmışım hiç birinizde 'a bak ben böle bi resim görmüştüm ama bu arkadaşımız bunu bunu yapmış güzel bi espri güzel bi kompozisyon olışşturmuş' diyen yok direk asın helal yani paylaşımdanda soğutuyosunuz insanı helal arkadaşlar süpersiniz çalışmalarımı ispat etmemi istiyorsanız psd olarak atarım sizde kontrol edersiniz mutlu olursunuz tam asılmış olurum bu sefer ok.:)

eline sağlık...

öncelikle kendine ait olan çizimlerde olsun başka yerlerden alıp kullandığın resimler olsun bunu belirtmekte fayda var.

arkadaşlar burada rüvü* nün yapmaya çalıştığı veya benim anladığım şey, bir iş yaptığını ya da bunu illa ki ben yaptım demek değil. yani ben oyle algılıyorum sanırım ılk bakışta bunları bir yerden aldı koydu diye duşunuyorsunzu aslında bende oyle düşündüm. atladığımız şey rüvü bunları belirli bir komkozisyona çekmek farklı bir anlam kazandırmak. bizden bunlara yorum yapmamızı bekliyor. evert dikkat ederseniz resimler toplama olabilir ama birbirleri ile olan uyuma ve renklerin birbiri ile kaynaşmasına hiç dikkat ettiniz mi. bence gayet başarılı. ozellikle de sörfçü olan benım cok hoşuma gitti. gayet hoş olmuş. ustelik rüvü kısa zmanda bunları yapabılıyor olmas tasarım yapmadan cok programlara olan hakimiyeti yadsınmayacak kadar guzel.

gdostum sen devam et. gayet başarılısın. guzel uyumlar yakalayabiliyorsun isteyince ama daha cok calışmanı tavsiye ederim. daha cok araştırmacı ve gözlemci olmanı tavsiye ederim.

aaaa birde bu pantolon giydirdigiğn resim bence daha dikkatle bak bel kısmının uymadını görüyorsundur zaten. ve tabi bunu uydurmanın yollarını da ogrenmeni isterim.

kolay gelsin. eline sağlık. devammmm

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık güzel olmuşlar. birinci resimdeki hoparlör benim de hoşuma gitti. çalışmalarında sana başarılar.