Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bunu Nasıl Yapıyorlar ??

AcreBaN

🌱Yeni Üye🌱
62302336og0.jpg

Arkadaşlar Bunu Nasıl Yapmışlar Lütfen yardım ?

Yani Kafamıza Göre Bunun Gibi Bir Çizgi Çekip İsteidği Gibi Neon Işık Vermiş Bunu NasıL Ypamış?

Brush Diyip Geçmeyin Lütfen..Paylaşırmısınız ve Anlatırmısınız ?

Benzer konular

ziya PAYZANOĞLU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshopa aç bi sayfa çiz bi çizgi lifquimi öle bişey va efectlerde onla uçlardaki siliklikleri yap sora gene efecktlerden pembe seç neonla aynısı olur.

AcreBaN

🌱Yeni Üye🌱
anlamadım yardımcı olacak başka birisi yokmu acaba? bir ben o kadar düzgün şekli nasıl çizicem?

AcreBaN

🌱Yeni Üye🌱
Ama Orada Yazı Ben Buradaki Çizgiyi Nasıl Yapıcam Yani Çizgi İçin Sölüyorum Sadece ?

Yapamadığım İçin Yardım Bekliyorum..

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Pen aracı ile o şekli çizin sadece gidiş olarak sonra sağ tıkla stroke path i seç.Simulate i işaretle.Ok de.Rengi de stroke path demeden araç paletinden belirle.Sonra belneding optionstan mro renkte outher glow ver.

AcreBaN

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür Ederim Ali Emre Anlatımın İyi oLmuş Ama Bu Resimdeki Gibi Canlı Olmamış Yada Ben Yapamıyorum Bunun Brush ı Varmı Acaba ? Daha Kolaysa Onunla Kullanayam..

kocagöz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür Ederim Ali Emre Anlatımın İyi oLmuş Ama Bu Resimdeki Gibi Canlı Olmamış Yada Ben Yapamıyorum Bunun Brush ı Varmı Acaba ? Daha Kolaysa Onunla Kullanayam..

bunun brush ına ne gerek var ki ,,kendi elinle kısa sürede yaparsın

nosradamus

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk önce brush ayarlarını yapman lasım, bir brush seç, hardness 100 olsun, size 5-10 arasında olursa daha iii olur. daha sonra Pen tool u seç, yukarıdan paths i aktif et, yeni bir layer açıp pen tool ile çizimini yap, sonra çizdiğin şekle sağ klik yapıp stroke path>brush seç.
sonra yine çizime sağ klik yap delete paths seç.

şimdi çizimin olduğu layera sağ klik yapıp blending options a geç, color overlay, inner glow ve outer glow ayarlarını kendine göre yap.

özetle bu kadar...

tdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrullahincearik.com
arkadaşlar bazıları bilmese bile cevap veriyor ama yanlış yapıyorsunuz :)

bu çizgileri pen tool ile çiziyorlar isterseniz bir örnek çizebilirin photoshop'Ta.

nasıl bu kadar düzqün çizerim demişsin bu senin mause kabiliyetinle alakalı bi problem.

shixo1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tdesign çok haklısın
mouse hareketinin çok iyi olması gerekli

can reklam

🌱Yeni Üye🌱
çok basit bişey bu normal neon yazıya verdiğin efekti buna vericeksin okadar tabi ilk önce bulanıklaştırman gerekiyor.