Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bunun kodunu bilen var mı?

nakupenda555

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar. Bu sorduğum uygulamayı hemen hemen çoğu site artık uygulamakta. Herhangi bir fotoğrafa tıklandığında aynı sayfa üzerinde büyük hali gözüküyor. Nasıl yapıldığını merak ediyorum. Eğer kodunu bilen varsa veya nasıl yapıldığını bilen biri bunu bana anlatabilir mi? Mesela bu sitede ....................................................................................................................................................................... ATATÜRK'ün resmine tıklandığında tam sayfa gösteriyor. İnşallah anlatabilmişimdir....

Moderatör tarafında düzenlendi:

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
jquery uygulaması, web sayfanın tasarımını yapmışsan kütüphaneden java ile çağırabilirsin hepsi bu. kod bilgin yoksa çok az uğraştıracaktır, kolay gelsin. sorun olursa yardımcı olabilirim yine..

nakupenda555

🌱Yeni Üye🌱
Benim pek fazla kod bilgim yok. Kodları nerelere yerleştirebileceğimi de pek bilmiyorum. Bi programla bunu yapabiliyorum fakat sağ alt köşede (deneme sürümü olduğu için) reklamı çıkıyor. Onu da bir türlü yok edemedim. Ben sitelerimi sadece Adobe flashla yapıp dreamweaver da yerleştiriyorum. Çok güzel bir uygulama aslında. eğer bunu yapmakta zorlanırsam sizden mutlaka yardım isteyeceğim. İlginize ve yardımlarınıza teşekkür ediyorum...

nakupenda555

🌱Yeni Üye🌱
Aynı kod uygulaması bu ....................................................... sitede de var. Bana bunun kaynak kodundan sadece kodunu seçip veremez misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi: