Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bursa da Ajans ve Fotoğrafçılık sektöründe bulunan firmamıza grafiker aranıyor.

devcan

🌱Yeni Üye🌱
Ekip çalışmasına katılabilecek özverili.Özellikle photoshop'a hakim.Corel Draw kullanabilen, Bursada ikame eden, ekip arkadaşı aramaktayız.

224 220 05 18

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Lise sonda grafikerlik okuyorum, photoshop ve freehand kullanabiliyorum, eğer yetiştirmek üzere elemanla ilgilenirseniz size katılmak isterim

akkaya1606

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Okul dolayısıyla Ankara'dayım, Gazi İletişim Fakültesi Son sınıftayım Aslen Bursalıyım ve Bursa'da İkamet ediyorum. Bu yıl Okulum bitiyor ve Bursa'ya dönüyorum. Fotoğrafçılık ve Grafikerlik Konusunda deneyimliyim. Ajans tecrübem var. Corel, Photshop, Quark biliyorum. Nikon D90 Fotoğraf makinem var. Ankara'da bir çok yerde çekim yaptım. ( Shareton, İç Kale, Çırağan, Otel 2000, Alkın prestige, Niza, Acm, v.s.) Sanırım daha çok fotoğrafçılık konusunda faaliyet gösteriyorsunuz. Bursa'da 3 ay boyunca kendi ajansımı işlettim. Okul nedeniyle Ankara'ya dönmek zorundaydım. Ajansın başında duracak eleman bulamadağım için kapatmak zorunda kaldım. Ancak Ajans'tan kalma müşterilerime hala iş yapmaktayım. Eğer Haziran Ağustos gibi düşünürseniz. İrtibat numaram 0541 599 98 19.