Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bursapor İçin Bayrak Baskısı

lucky1111

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar;

Ben pazar günü oynanacak olan Bursapor-Denizli maçı için bayrak yaptırmayı düşünüyorum...Ama bunu nasıl yapıcağım hakkında hiç bir fikrim yok:..Sizlere danışmak istedim bu işler nasıl olur nerede yapılır kaça mal olur :)...Zaten sitede bursalı arkadaşlar da var onlar baskı konusunda bana yardımcıda olabilirler inşallah...

Yalnız maçın pazar günü olucağını hatırlatırım yani en azından yarın kesin bir cevap almalıyım ki C.tesi baskıya gidelim...

Birde tasarımı ben mi yapmak zorundayım onun hakkında da bilgi verilirse çok memnun olurum...

lucky1111

🌱Yeni Üye🌱
Konuya uplamak ve acil cevap almak adına flood yapıyorum...Çok özür dilerim

kayhan.1154

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renk- bayrağın ve kalıbın büyüklüğüne göre fiyat ve zaman artar. Serigrafi baskı yapan bir iş yeri bul. Çizimini veya nasıl bir bayrak yapacaksan aklındaki tasarıyı reklamcıya ver. Folyo kestirip o folyoyu ipek üzerine yapıştırıp tekstil boya ile beze bastır. Bayrak çok büyük ise pistore ile yani karton şablon keserek boya tabancası ile selülozik boya ile beze atabilirsiniz. hepsi bir iki saatinizi alır. Parasını bilemem. Bursa piyasası nasıldır bilemem.

lucky1111

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür Ediyorum:)...

Anladığım kadarıyla zor bir iş ve maliyet yüksek gözüküyor...Hazır Bayrak almak istedim 100*150 cm boyutunda bana söyledikler 20 Tl..Bana da o bayrak için fazla geldi almadım o yüzden kendim yaptırmayı tercih ettim...İstediğim boyutlar şimdi tam olarak belli değil ama 500*300 Cm normaldir herhalde:)...

Ortalama bir fiyat söylerseniz çok sevinirim:)..Ayrıca bu maça yetiştiremicez o yüzden dışardan birileriyle de anlaşabilirim:)