Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Byezman ilk kisisel kartvizit denemem

byezman

🌱Yeni Üye🌱
netlikte sorun var biraz
uaaaaaaaaanbenannt2.jpg

kaozbek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence git bir bilene yaptır tasarımı.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Denemeseniz daha iyiyimiş... Çok eski zamanlarda kaldı böyle tasarım, font kullanımı vs...

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
bu kartviziti görünce grafikere iş yaptırmaktansa adam oturur kendi yapar tasarımını.
acı sert bir yorum oldu ama üzgünüm. Denemeye devam

unal_3463

🌱Yeni Üye🌱
waay haika olmuş yaa süperr yaa müthişşşş olmuş yaa ellerine sağlık :D d:D: :D:D :D

ekN

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
ekindiyebiri.com
Adamın ilk kartvizit çalışması ve sizin yaptığınız yorumlara bakın. Birilerine yardımcı olmak yerine açıklarıyla dalga geçmek hahaha çok komik dimi! Üstad grafikerler...

ArZuM02

🌱Yeni Üye🌱
ekn sana katılıyorum bencede biraz sert yorumlar olmuş çünkü ilk çalışmam diyor. hatalarını söyleyeceginize gülüp dalga geçiyorsunuz yakışmıyor.....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Adamın ilk kartvizit çalışması ve sizin yaptığınız yorumlara bakın. Birilerine yardımcı olmak yerine açıklarıyla dalga geçmek hahaha çok komik dimi! Üstad grafikerler...

ekn sana katılıyorum bencede biraz sert yorumlar olmuş çünkü ilk çalışmam diyor. hatalarını söyleyeceginize gülüp dalga geçiyorsunuz yakışmıyor.....

Herkes tasarımcı olacak değil ya! Bırakın da bu işten anlayan insanlar da yorum haklarını geleceği olabilecek arkadaşlara olumlu kullansınlar!

Bu arkadaş bizleri yanıltıp güzel işler çıkartırsa da bizler kişiye değil tasarımlara yorum yaptığımızdan arkadaş için sevinmesini de biliriz.

emre kaya

🌱Yeni Üye🌱
Hiç Özel Bir Kart Tasarımım olmadı Ama Denesem Bundan Daha Güzel Yapardım Sanırım :D