Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çalışmalarım Kara kalem

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkese düşünceleri çin teşekkür ederim... yakında yeni çizdiğim bir resmi daha ekleyeceğim... uzun yıllar sonra ilk defa çizdiğim bir resim...

...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
o nasıl bi karakterdir ya neyi hayal ettin hangi karakterleri birleştirdin kardeşim :D ortaya güzel birşey çıkmış eline sağlık (1)

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
o nasıl bi karakterdir ya neyi hayal ettin hangi karakterleri birleştirdin kardeşim :D ortaya güzel birşey çıkmış eline sağlık (1)

Aslında bir hikaye çizmeye karar vermiştim... sonradan vazgeçtim... kafamda bir yerlerde bişeyler var ve bir şekilde dışarı çıkıyorlar işte... sadece bu...

ilgin için teşekkür ederim... :)

...

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Resimleri yüklediğim UPLOAD sitesi kapanmış sanırım... resimleri tekrar yüklemek zorunda kaldım... iyi seyirler...

524.jpg

535.jpg

542.jpg

549.jpg

555.jpg

556.jpg

558.jpg

561.

...

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Resimleri Tekrar Yüklemek Zorunda Kaldım... Özür...

854919adam2.jpg

212823admlar2.jpg

541391agaclar2.jpg

183230gemi1-2.jpg

268280gemi2-2.jpg

795275kalp.jpg

986910ninja2.jpg

566637ordekler2.jpg

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmaların çok güzel bence, kesinlikle üzerine düşmelisin:)
Başarılar arkadaşım

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
ikinci çalışmanız ( insanlaşmış ağaçlar veya ağaçlaşmış insanlar :) ) harika. Kompozisyonu çok beğendim ama sanırım eski bir çalışmanız, ya kağıt yıpranmış veya kullanılan kalem dağılmış sayfada, son olasılık HB ile çalışılmış, tam olarak anlayamadım. Keşke vurgusu, ışığı, gölgesi daha netleştirilse. Harika ötesi olur o zaman:) ki o bunu hakkediyor...

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikinci çalışmanız ( insanlaşmış ağaçlar veya ağaçlaşmış insanlar :) ) harika. Kompozisyonu çok beğendim ama sanırım eski bir çalışmanız, ya kağıt yıpranmış veya kullanılan kalem dağılmış sayfada, son olasılık HB ile çalışılmış, tam olarak anlayamadım. Keşke vurgusu, ışığı, gölgesi daha netleştirilse. Harika ötesi olur o zaman:) ki o bunu hakkediyor...

Yorumunuz için teşekkür ederim. Uzun zaman önce çizmiştim o resmi. Üzerinden tekrar geçermiyim bilmiyorum. Bir ara bunu düşünürüm.

Bu arada sürekli Upload sitelerinin azizliğine uğruyorum. Yüklüyorum zamanla siliniyor. Bu açıkçası çok canımı sıkıyor ama yapacak birşey yok sanırım :(

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
2. si gerçekten çok güzel olmuş... eline saglık...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Emeğinize sağlık, başarılı çalışmalar. :angel: En azından benimkilerden başarılı. :giggle:
(Henüz paylaşmadım, ama en kısa zamanda paylaşacağım. :smile:)

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğinize sağlık, başarılı çalışmalar. :angel: En azından benimkilerden başarılı. :giggle:
(Henüz paylaşmadım, ama en kısa zamanda paylaşacağım. :smile:)

Teşekkür ederim yorum için... Ayrıca mutlaka paylaşın... Görmek isterim çizimlerinizi...

İyi çalışmalar...

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
keşke görebilseydim çalışmalarınızı..uzun zamandır bakamıyordum.