Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çalışmalarım Nicolas Anelka, elma, muz

alacakaranlik

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar photosopta yaptığım bir kaç çalışma ekledim
Anelka resmini ise çizim üstünde yaptım
Adına ne diyorsunuz bilmiyorum fakat yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruım
zira ben grafiker falanda değilim fakat bu işi yapacağıma inanıyorum, ayrıca tablet almayıda düşünüyorum
önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum... saygılar

3710.jpg

3749.jpg

3772.jpg

3794.jpg

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
en çok muz çizimi etkilendım...

ama gözüme takılan bir hata var:utann: yerde olan gölge... pek hoşuma gitmedı...

başarılar dilerim

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten başarılı çalışmalar ayrıca Kastaya katılıyorum muzdaki gölge rahatsız edici görünüyor. Elinize sağlık ....

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
Anelka'da yüzünü daha ayrıntılı yaparsan daha hoş olur diğerleri çok hoş zaten eline sağlıkgerçekten güzel çalışmlar

alacakaranlik

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşla...
Öncelikle şunu belirteyim, ben bunları daha önce hiçmi ama hiç yapmadım photosopta
daha avvel az buçuk kullanmayı biliyordum, fakat genel olarak dahada ilerlettim ve bunda gittiğim kursunda baya etkisi oldu. Extradan coreldraw ve freehand öğrendim.
İkincisi Kerem Beyit'in çalışmalarına merak sardım biraz inceledim ve araştırdım...
Photosopun karşına geçtim ve ilk deneyimim Elma resmi oldu, ikinci gün Muz'u çizdim ve hemen peşinden üçüncü olarak Anelka... Başka hiç bir program kullanmadım ve mausle yaptım (Unutmadan kendime bir logoda tasarladım imza babında ;))
Aynı zamanda diğer eklemiş olduğum konuda ise kara kalem çizimlerim mevcut tabiri caizse eğitimsiz ressam diyebilirsiniz.
Çizimlere olan yorumlarınıza gelince Anelka'da yüz detaylarına giremedim çünki kara kalem çizimim A4 ebadındaydı ve çok gölgeli bir resimdi yüz yok gibiydi yani :)
Muz'a gelince aslında gölge öyle değildi ama bir arkadaşım beğenmemişti değiştirdim ama sizin gibi benimde içine sinmedi, ve bir hatırlatma daha bunlar yaptığım ilk 3 çalışmam :)))
Sizden ricam gelecek için önerilerde ve fikirlerde bulunmanız... Zira ben yeteneğim olduğuna inanıyorum inşAllah ve bugüne kadar yaptığım işlerimde başarılı olmuşumdur
bana bu konuda yardımcı olabilirseniz minettar kalırım... Saygılarımla

alacakaranlik

🌱Yeni Üye🌱
ImageShack® - Gallery
Buradan çizimlerimin bir kısmına ulaşabilirsiniz...

Alttakide Freehand'de hazırlamış olduğum size bahsettiğim imzam...
Ayrıca Anelka resmindeki Fenerbahçe amblemide yine Freehand ile yaptığım vektörel...
Saygılarımla

8648BYTARIK-2_copy.jpg

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Çalışmalarınız başarılı gün geçtikçe daha başarılı olucaktır.Logo ise sanki biraz daha sade olsaymış çok dağılmış gibi geldi emeğinize sağlık.

fotorhan

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalar gerçekten güzel. çok başarılı. alacakaranlik senden bir ricam olacak. benim proje ödevim var. photoshop çizimleri lazı. anlatımlı adım adım bu konuda bana yardımcı olabilirsen çok sevinirim. çalışma masası ve masanın üzerinde bulunan nesneleri çizmem gerek örn;masa saati, kalemlik, kalem, kitap, masa takvimi vb. yardımını bekliyorum. yeni çalışmalarındada başarılar