Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Canon IPF 8000 - IPF 9000 kullananlar

2boyut

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.2boyut.com
Canon IPF 8000 / 9000 almayı düşünüyorum.

1. Makinenizden memnun musunuz?
1. Orjinal kartuş haricinde nasıl çözümler var?
2. Baskı maliyeti nedir?

Bilgi verirseniz sevinirim.:wink:

Benzer konular

pankus16

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba. Canon ipf 8000 kullanıyorum ve ayrıca satışını gerçekleştiriyorum. Orjinal kartuş haricinde de farklı çözümlerimiz var ve Türkiyenin bir çok ilinde bu farklı çözümlerimiz kullanılmaktadır. Bu konu hakkında size bir çok referans verebilme olasılığım var. Baskı maliyetleri ise orjinal kartuş ile yapılan maliyetin ortalama 4/1 i kadardır. Eğer iletişim bilgilerinizi verme imkanınız varsa sizinle görüşmek isterim. Saygılar...

bugracuneyt

🌱Yeni Üye🌱
hemşeriyiz pankus16 iletişim bilgilerini verirmisin bi görüşelim bana yasakmış iletişim bilgilsi vermek

plotink

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bizimkartus.com
Baskı hızı ve kalitesi olarak Canon iyi bir seçim. Muadil kartuş çözümleri var. Ancak kalitesine dikkat etmek lazım. Malum kafalar oldukça pahalı.

fotocan52

🌱Yeni Üye🌱
Ben canon İpf 8000s Kullanıyordum. 7 ay oldu makineyi alalı. makinenin main kartı kendi kendine bozuldu ve Canon Servisiı 12 bin liralık makineye 6,500 tl parça parası istiyorlar ve ben tamir ettiremiyorum garantiye de sokmuyorlar. Nasılsa bu kartı bende almak zorunda diye Makineyi yeniden satar gibi ufacık bir kartına düşünün istedikleri parayı, Böyle bir şey olabilirmi yarıyarıya nerdeyse. 5 Elektronik devresi var sadece bunlardan main kartı arızalı ve elektriksel diye garantiyede sokmuyorlar. eğer canon düşünen varsa bu yazdıklarımı iice düşünsün. Benim durumuma düşmeyin diye yazdım.

Canon Servisi fırsatçılık yapmaktadır. Bana Yurt dışından main kartı getirebilecek yada yurt içinden temin edebilecek arkadaşlar varsa yardımını bekliyorum lüfen...

Canon ipf8000 s için main kartı arıyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
Ben canon İpf 8000s Kullanıyordum. 7 ay oldu makineyi alalı. makinenin main kartı kendi kendine bozuldu ve Canon Servisiı 12 bin liralık makineye 6,500 tl parça parası istiyorlar ve ben tamir ettiremiyorum garantiye de sokmuyorlar. Nasılsa bu kartı bende almak zorunda diye Makineyi yeniden satar gibi ufacık bir kartına düşünün istedikleri parayı, Böyle bir şey olabilirmi yarıyarıya nerdeyse. 5 Elektronik devresi var sadece bunlardan main kartı arızalı ve elektriksel diye garantiyede sokmuyorlar. eğer canon düşünen varsa bu yazdıklarımı iice düşünsün. Benim durumuma düşmeyin diye yazdım.

Canon Servisi fırsatçılık yapmaktadır. Bana Yurt dışından main kartı getirebilecek yada yurt içinden temin edebilecek arkadaşlar varsa yardımını bekliyorum lüfen...

Canon ipf8000 s için main kartı arıyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim
özel mesajdan bana
ulaşırsanız Canon Main Kart konusunda yardımcı olabilirim ..

iyi çalışmalar ..