Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

carlsberg gorsel buzlu zemin

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
85183526347535mj5.jpg

arkadaşlar ramazan ramazan böyle bi iş yaptık ama günah olmaz herelde:D

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
gene başladık biraya
elif unutmadan eklemek isterim sence o şekilde bir kabın içine 5 şişe koyarsan öyle dururlarmı?

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet kesinlikle o 5 bira buz kovasına girmez girmesini de bende bişey eklicem her bira nasıl olurda ışığı aynı noktadan alır?

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet haklısınız ama tuborg şişenin ışığına nerden alıp almadına ve o kaba kaç tane sığdına bakmıyor sadece görünüme bakıyor bende bu konuda rahatsızım ama adamlar anlamıyo onlar sadece albenisine bakıyo ve işi okliyolar bu işte yorumlar için teşekkürler:D

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
elifcik sen carlsberg yada tuborg un adamı mısın?! hep bira hep bira :D yoksa bir bağımlıs mısın :D şişeleri olması gerektiği gibi kutunun içine yerleştirseymişsin güzel olacakmış.

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağ ol arkadaşım adamı falan değilim ama olmak isterdin hoşuma gidiyo biraz tasarımları evet şişeler sorunlu ama adamlar böyle istiyo anlamıyolar:Donlar işin teknik kısmına bakmıyolar görünüm güzel güzel bitti:D

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
demir bir bardak tabiki.öyle kova mı olur :)

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
elifcik kardeşim gözüme taklılan bir iki not yazmak isterim şişelerin Birbirinin kesiştiği noktalara Trasparentlik olayanı ve yine şişelerin altlarına azda olsa gölge denemsi yapsan tam süper olurmuş diye düşünüyorum sadece bir yorum fakat ellerine sağlık birde müşteri milleti laf anlatamazsın iyi bilirim

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
elifcik, Ellerine Sağlık Orjinal Duruyor.
Ben Şunu Merak Ediyorum Çalışmalarında Kullandığın Elementler (Şişelar,Buz Kova Vs.) Senin Fotoğrafladığın Elementlermi Yoksa Başka Çalışmalardan Düzenlediğin Elementlermi.

Ayrıca Bence Bu Albeni Olayını Reklamlarda En İyi CC Yapıyor (Görsel Ve Ses Olarak)

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla şişeleri tuborg kendi getiriyo gerçi bizim buldumuzda oluyo netten ama buzlarrı falan biz buluyoruz tasarımı hazırlarken netten ilk önce araştırma yapıp işimize yarayan kareleri alıyoruz sonrası sonuç bu işte umarım soruna cvp verebilmişimdir ama işte acemiyim anca bunlar çıkıyo eksiklerim için herkesten özür diliyorum:D

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
hatali ve siradan.Cok benzeri var.

arkadaşım ben sana takmış gibi oluyorum ama ya yorumların hep aynı
herşeye sıradan olmamış gibi şeyler yazıyorsun
yorumlarını biraz aç ta bizde bilelim nasıl olmamış
bide elif şişeler konusuna bende katılıyorum kullandığın zemin hoşuma gitti bide birazların olduğu kupaya biraz buzlanma efekti verseydin çalışma cuk die otururdu
tabi kendi kafana göre diil müşteri isteğine göre tasarım yapacaksın bu da bu işin kötü yanı bazen kendi kafandaki şeyleri yapamayabilirsin müşteri herzaman haklıdır ...

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağ ol arkadaşım haklısınız herkese teşekkürler yorumları için :D

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teknik olarak bakarsak bir çok eksiği var diyebiliriz.
-buzların içinde yansımalar biraya ait değil.
-Objelerin gölgeleri eksik
-Buz gibi bira almış madeni tas biraz olsa terler , buğu olmalı.
-buz dekopajında biraz yumuşatma verilmeli.

Şimdi işin ticari yönüne bakalım, müşteri bunu beğendi mi?
o zaman sorunsuz bir çalışma. :)

Bir çok çalışmalara burada sorunsuz 10 numara dediğimiz halde müşteri tarafından beğenilmediği oldu. Demek ki neymiş, grafik tasarımcı gözü
ile çalışıp müşteri gözüyle yorumlamak gerekirmiş.

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lifcik tasarımda çok iisin seni kutluyorum yaptıkların gibi buda çok güzel olmuş kutlarım

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağ ol arkadaşım elimden geleni yapıyorum ama işte eksik oluyo hep olsun zamanla düzeltirim

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm elficik çalışma olarak baktığımda biraz daha yaratıcı birşeyler çıkabilirdi gibi geliyor bana sanki biraz daha çaba desem sana çok mu olur :)ama müşteri isteği ile haraket edildiği için her istediğimiz olmuyor herzaman ama genel olarak çalışma güzel tebrikler..

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler arkadaşım yane zamanla daha iyilerini çıkartıcam:D

kullanici1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
elifcik_ ellerinizie saglik _ ben cok begendim ,ufak tefeki arkadaslar soylemişler _
yolunuz acik olsun dilerim _

:) : )