Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ÇEDAR Yeni Firma İçin Tasarladığım logo

lykn

🌱Yeni Üye🌱
Yeni reklam,tasarım,baskı üzerine düşündüğüm firmam için tasarlamış olduğum logo hakkında yorumlarınızı almak istiyorum olumlu olumsuz tasarımcıların yorumlarını bekliyorum.
zAvEb.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Yeni reklam,tasarım,baskı üzerine..

Logo nedir, nasıl yapılır, nelere logo denilir, logo nerelerde kullanılır, nasıl tasarlanır gibi başlıklar altındaki tüm konuları tek tek okumalısınız.

Logo çalışmaları için yetersiz, özensiz ve logo olmayan bir çalışma yapmışsınız.

cha-dash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Simgeler birbirinin üzerine geçtiğinden ne olduğu anlaşılamıyor ayrıca daha iyi bir font kullanabilirsiniz.

frknsry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kelin ilancın olsa başına sürermiş

ayaztuna

🌱Yeni Üye🌱
Logo sadelik, şıklık ve bakıldıgında içi dolu bir görsellik anlatmalı. Biraz bu konuda araştırma yapın ve yeniden deneyin bence.

ferdiulutas

🌱Yeni Üye🌱
sanki görseli hazır,siz ortasına yazı yazmışsınız gibi duruyor...

saricayapim

🌱Yeni Üye🌱
Yeni reklam,tasarım,baskı üzerine düşündüğüm firmam için tasarlamış olduğum logo hakkında yorumlarınızı almak istiyorum olumlu olumsuz tasarımcıların yorumlarını bekliyorum.
Slm,logonuz başarılı güzel olmuş,bizde firmamız için logo düşünüyoruz,acaba çalışabilirmiyiz.?
Teşekkürler.

emre60

🌱Yeni Üye🌱
16 yaşındayım, sanırım bu işler biraz görsel zeka ve yaratıcılık istiyor. Benim yaptığım logolar çalışmalar bile çok daha güzel, göz zevkine uygun bu işin eğitimini almışsınız sanırım grafiker yazmakta?