Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cepli dosya

mr_map

🌱Yeni Üye🌱
kardeşlerim ... cepli dosya, iki cebin birine cd diğerine kartvizit konulacak ve dosyanın üst uçları oval olacak matbaya gönderirken onların kesim çizgisini nasıl belirticem ... kısacası cepli dosyanın matbaya gönderilecek halini kroslarla beraber paylaşabilir misiniz ...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
kardeşlerim ... cepli dosya, iki cebin birine cd diğerine kartvizit konulacak ve dosyanın üst uçları oval olacak matbaya gönderirken onların kesim çizgisini nasıl belirticem ... kısacası cepli dosyanın matbaya gönderilecek halini kroslarla beraber paylaşabilir misiniz ...

kros bu durumda çok önemli değildir, burada önemli olan bıçak izidir, çalışmanın en dış çizgileri kesim olur... bunu anlatmak biraz zor... göstermek lazım... forumda benzer çalışmalar ve bıçak izleri vardır, özellikle kutu ve cepli dosyalarla ilgili, onları incelersen bir sonuca varabilir ve bıçak izini çizebilirsin

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Anlatım biraz yanlış anlaşılıyor.
Öncelikle Cep ayrımı olacak. Veya Kendinden cepli dosyamı olacak.
Ayrı cep kesilip yapışacaksa, senin birşey yapmana gerek kalmadan matbaada kesim bıçağı vardır. ona göre kesilir ve yapışır.
Ama kendinden cepli olacaksa senin yaptığın montajın bire bir çizimin matbayaa ulaştırırsan, onlarda bıçakcıya verir ve iş çözülür.

mr_map

🌱Yeni Üye🌱
vallahi çok makbule geçer

haala bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
vallahi çok makbule geçer

haala bekliyorum

Bunca zamandır beklemişsin, oysa çizimi bu zamana kadar kendinde yapabilirdin. Yaptığın çizim de matbaanla paylaşsan onlar zaten gereken düzeltemeleri yaptıracaklardır sana.

Ama illede beklerim diyorsan bu senin seçimin.