Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çeşitli Karakalem Çalışmalarım

nnunum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aramıza hoşgeldin...

çok yeteneklisin, çalışmalarını çok beğendim, kesinlikle çizmeye devam etmelisin.

Mustafa Timur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aramıza hoşgeldin...

çok yeteneklisin, çalışmalarını çok beğendim, kesinlikle çizmeye devam etmelisin.

sevgili nnunum teşekkürler ama ben buralardaydım zaten asıl sen hoşgeldin :) çizmeye devam ediyorum elimden geldiğince, ve yeni çaışmalar oldukça da buraya eklemeye devam edeceğim :)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
seni tebrik ediyorum gerçekten kalemin güzel beğendim.
Sadece bir önerim var gölgelendirme yaparken çizimin daha dolu dolu olması siyahın yoğunluğundan geçiyor diye düşünüyorum.Çalışmalarında birazdaha koyu gölgelendirme yaparsan güzel olur diye düşünüyorum.
Benimde çalışlmalarım var karakalem bende yayınlayacağım. Gölgelendirmelerime bir göz atarsınız :)

başarıla diliyorum arkadaşım eline emeğine sağlık :alkis: :artipuan:

Mustafa Timur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
seni tebrik ediyorum gerçekten kalemin güzel beğendim.
Sadece bir önerim var gölgelendirme yaparken çizimin daha dolu dolu olması siyahın yoğunluğundan geçiyor diye düşünüyorum.Çalışmalarında birazdaha koyu gölgelendirme yaparsan güzel olur diye düşünüyorum.
Benimde çalışlmalarım var karakalem bende yayınlayacağım. Gölgelendirmelerime bir göz atarsınız :)

başarıla diliyorum arkadaşım eline emeğine sağlık :alkis: :artipuan:

önerini gözardı etmeyeceğim sevgili sirine, gölgelendirmeye pek ağırlık vermiyorum bu sıra işin aslı çizgimi daha da düzeltmenin peşindeyim ama gölgeyi de aynı şekilde geliştirmem gerekiyor :)
senin çalışmalarından ikisine de baktım dün akşam, tebrik ederim gölgelendirmeler çok hoştu..

MagiC_She58

🏆Pro Tasarımcı🏆
aramıza hoşgeldin :) bende yeniyim bakma :D yetenek var sende egitime ne hacet. başarılarının devamınıdilerim. iyi forumlar..;)

sema5

🌱Yeni Üye🌱
meraba arkadaşlar ben bu siteye biraz önce üye oldum grafik tasarımla ilgili üniwersiteleri bulmak için ama bulamadım bilginiz warsa bana yardımcı olurmusunuz..bu arada resimlerinize baktın biraz hayal dışı resimler güzel çizmişsiniz elinize sağlık en kısa zamanda cewaplarınızı bekliyorum...

kural82

🌱Yeni Üye🌱
ben bunların hiç bır eğitim almadan yapıldıgına ınanmıyorum zaten de uzerıne koyulmuş ve çizilmiş gibiler... 3d çizimi de bılırım karakalemı de... aksını ıspatlayanı beklıyoruz:)

Mustafa Timur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bunların hiç bır eğitim almadan yapıldıgına ınanmıyorum zaten de uzerıne koyulmuş ve çizilmiş gibiler... 3d çizimi de bılırım karakalemı de... aksını ıspatlayanı beklıyoruz:)

biraz kendimi zorlayıp mesajındaki anlatım bozukluğunu aştım (göz ardı ettim) ve dayanamayıp cevap yazdım arkadaşım..

bunlar hiç eğitim almadan yapıldı, üzerine konarak çizilmedi, 3d bilgin için bir şey diyemem ama karakalemi biliyorum demen gaflet olmuş biraz.. aksini ispatlamak için bu resimlerin sahibi olan benden başkasını beklemen de abes kaçmış.. benden isbat beklemen de abes ya gerçi neyse..

alpay1997

🌱Yeni Üye🌱
Ben 14 yaşındayım hiçbir kursa gitmedim.Yakınlarım resimlerimi geliştirerek iyi yerlere gelebileceğimi söylüyorlar.Resimleriniz harika heleki hiç eğitim almamanızı da düşünürsek...
Ben de kendimi geliştirmeye çalışacağım Çizgi romanları seviyorum Erdil Yaşaroğlu'nun Komikaze kitaplarını okumaya başladım diyeceğim, fakat resimlerini gözden geçirmek için aldım bi bakımdan da :) Bende bugün şans eseri buldum sizin gibi bu platformu sizinle konuşmak isterim resimleriniz harika bence kendinizi biraz geliştirirseniz sergi bile açarsınız :)

alican81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yetenek başka şey arkadaş ne denir ki emeğine sağlık güzel çizimler.

szrakbsci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çizimlerin karikatür animasyon bölümüne daha yatkın tonlamaların zaman zaman koyu zaman aman açık renkli olmuş tarattıysan ışıktan kaynaklanabilen bir durum yinede tonlamayı dhada ilerletebilirsin çizgin düzgün yetenek var devamını dilerim. hoşgeldin :)

Mustafa Timur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler szrakbsci olumlu yorumların için.. evet taratmadan kaynaklanan kalite kaybı çok oldu çizimlerimde ama tonlama konusunda sana katılıyorum.. sürekliliğim olmadığı için inişli çıkışlı işler yapıyorum hep böyle..

bu arada üyelik tarihim senden 3 sene kadar önce, yani asıl sen hoşgeldin :)

szrakbsci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haha ona dikkat etmemişim bak . rica ederim :D

sanlıreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vallaha hocam bn yazmakta biraz geç kaldım sanırım ama çizimler harika bence de eğitimini görmüş bizlerden bazıları bile bu kadar çizemezler

Mustafa Timur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vallaha hocam bn yazmakta biraz geç kaldım sanırım ama çizimler harika bence de eğitimini görmüş bizlerden bazıları bile bu kadar çizemezler

övgü dolu sözlerine çok teşekkür ederim arkadaşım, belki ilk bakışta çok iyi görünebilir çizimlerim ama dikkat edince ben bir çok hata buluyorum.. keşke eğitimini alanlardan olsaydım diye üzülmüyor değilim bazen ama artık olan oldu..

kalbinur ak

🌱Yeni Üye🌱
karakaleme apayrı bi ilgim vardır çocukluğumdan.çlışmaların gerçekten güzel kalemine sağlık

edebi

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmak isterseniz görüşebiliriz. Beşiktaştayız. 05322042128