Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çıkrık balık restaurant Menü

Benzer konular

Sema Simsar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
demek çabucak yaptığın bu kadar güzelse, çok özenerek yaptığını düşünemiyorum artık

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
logo hoşuma gitti
çıkrık:
1) Kuyudan kovayı çekmeye yarayan ve el ile çevrilen araç.
2) iplik bükme, iplik sarma vb. işlerde kullanılan, el veya ayakla çevrilen dolap.
3) fizik Ağır bir şeyi çekecek ipin sarılmasına yarayan ve bir eksen üzerinde uzunca bir kolla çevrilerek dönen silindir

menü kategori kısmınızdaki şekillerin ovalliği ile biraz daha oynamalısınız diye düşünüyorum. Ayrıca ürün grupları az olduğu için sanırım bu kadar aralıklı yerleştirdiniz. O kısımda gözüm bişeyler arıyor açıkçası çok boş geldi.
emeğinize sağlık

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
menü kategori kısmınızdaki şekillerin ovalliği ile biraz daha oynamalısınız diye düşünüyorum. Ayrıca ürün grupları az olduğu için sanırım bu kadar aralıklı yerleştirdiniz. O kısımda gözüm bişeyler arıyor açıkçası çok boş geldi.
emeğinize sağlık

ürün isimleri karşılarına fiyat yazılacağından boşluk bıraktım. :) tşkler yorumun için senden daha ince bir eleştri bekliyordum ince eleyip sık dokuman gibisinden iş deneyimi olan birisin o yüzden yanlıs anlama yani :) ben eleştirilere açık biriyim çünkü kendini yenilemenin ve geliştirmenin en etkili yolu olduğu kanısındayım

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ürün isimleri karşılarına fiyat yazılacağından boşluk bıraktım. :) tşkler yorumun için senden daha ince bir eleştri bekliyordum ince eleyip sık dokuman gibisinden iş deneyimi olan birisin o yüzden yanlıs anlama yani :) ben eleştirilere açık biriyim çünkü kendini yenilemenin ve geliştirmenin en etkili yolu olduğu kanısındayım

düşünceleriniz doğru, doğru kanıdasınız yalnız şahsım adına şu sıralar bakıpta söyleyemeyen dönemdeyim sanırım. Eleştrilerimden, fazla sert eleştiri almamdan kaynaklanıyor olabilir. :angel:

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
düşünceleriniz doğru, doğru kanıdasınız yalnız şahsım adına şu sıralar bakıpta söyleyemeyen dönemdeyim sanırım. Eleştrilerimden, fazla sert eleştiri almamdan kaynaklanıyor olabilir. :angel:

yok ben öyle değilim hatta bu çalışmya ben yorum yazmış olsaydım öncelikle hatalı renk kullanımından yakınırdım çalışma bittikten sonra bakıp düşündüğümde soğuk renkler kullanıldığını gördüm ve bir lokantaya ne kadar uygun tartışılır tabi her ne kadar güzel görünsede grafik tasarım görüntüden ibaret değil herşey mantıklı olmalıdır. ayrıca yaptığım bir çalışmayı kendimin beğenmesi çok yanlış olur çünkü grafik halkın görüşüne sunulacak işlerin tasarımıdır yani insanların beğenmesi lazım önce die düşünüyorm o yüzden istediğiniz kadar yorumlarda sert olabilrsiniz.