Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çıktı alırken renklerim noktacıklı oluyor acil yardım lütfen

betty_boop

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar baskı öncesi ve sonrası için tecrübesiz sayılırım ve siyah beyaz lazer jetten örnek çıktı almam lazım fakat renklerimde noktacıklar oluyor bunu en iyi anlatabilmek için size resim yolluyorum ve yardımlarınızı bekliyorum..
20087399.jpg

horaburhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yazıcıdan resimli işlerde düzgün çıkış alma şansın yok arkadaşım. Tram olarak gözüktüğü için herhangi bir çaresi yok. Bilen de varsa, anlatırsa bende öğrenmiş olurum. Kolay gelsin.

xcalibur35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
- Yazıcınızda Dpi sorunu var Yani yazıcı kullanılan program içerisinden ayarları ile oynandığında uygulamaya biliyor. Denetim masasından yazıcı seçeneklerinden ayarları yapıp tekrar deneyiniz. Büyük ihtimal ile yazıcı ayarlarını resetleme seçeneği olacaktır. Onu resetleyince sorununuz çözülebilir.

- Bazı yazıcıların üzerindede ufak bir reset düğmesi vardır. Bu Bir toplu iğnenin gireceği büyüklüktedir ordan yazıcının kendisinide resetliye bilirsiniz.

- Yazıcınızı netten biraz fotoğraflarını inceledim menüleri yazıcı üzerinde olan bir yazıcı. Yani ikinci madde geçerliliğini onaylamaktadır.

- Yazıcıyını işletim sistemi kendisi algılasa dahi siz yinede orjinal yazılımı kurup tekrar deneyiniz.

- Bu arada bakınız yazıcı menüsünde 300 dpi gösteriyor zaten onu düzeltmeniz gerekiyor.

ulasbicer

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar, benim laser yazıcı sorunum var. Matbaam var.aydınger çıktılarını sağlıklı alabileceğim bir yazıcı önerebilirmisiniz, teşekkürler...

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
AYDINGER İÇİN KYOCERA DERİM.....YAZICIDAN FOTOĞRAFLAR BU ŞEKİLDE ÇIKMASI DEMEK DPİ AYARLARININ 300 dpi altında olması demektir.