Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çıtırım Amerikan Servis Tasarımı

kayhan07

🌱Yeni Üye🌱
Bir pastane firmasına hazırlamış olduğum amerikan servis hakkında yorumlarınızı bekliyorum :)

tuqp2.jpg

* Foruma görsel yüklemek için: https://www.grafikerler.net/foruma-resim-yuklemek-t39675.html konusunu okuyunuz.

* Forum kurallarımıza gör konu başlıklarımız konu konu içeriğiyle benzer olmalıdır.
Ancak bu şekilde düzenli bir arşivleme yapılmaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Logo dışında pek sıkıntı yok. Sadece beyaz zemin yerine başka birşey tercih edilebilir diye düşünüyorum. Logoyu okumayadım ilk başta.

Aliye35

🌱Yeni Üye🌱
Gayet güzel olmuş, belki yazılar biraz daha büyük olabilir. Goethe'den alıntı olan yazı. Bir de " Yeni Lezzetlerimizi Taddınız mı? " daki " Taddınız mı ",
" Tattınız mı " olmalı.
Ellerinize sağlık..

Hatta "Yeni Lezzetlerimizi Tattınız Mı? " olmalı. "Mı" da bir kelime olduğu için büyük yazılmalı.
Kolay gelsin..

Moderatör tarafında düzenlendi:

zeroth

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslarin da soyledigi gibi "taddiniz mi" yanlis yazilmis.. onun haricinde Goethe'nin sozude cok atmasyon olmus.. orjinali:"İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir." dir.. devamindaki cumleler uydurma gibime geldi hayatim boyunca hic duymadim gormedim.. ama eger sozun devami var ve de dogru ise hayata mola ver dinlen biraz derken yanina kum saati koyup zamanda akip geciyor mesaji vermek cok dogru olmamamis bence..

kayhan07

🌱Yeni Üye🌱
İlk başta taddınız mı ? ile başlayım evet farkettim çıktısını aldıktan sonra akşam gönderdiğim için dosyayı dikkat etmemiştim onu düzelttim. Okunmama sebebi fonttan dolayı değil çalışma cmyk olduğundan dolayı biliyorsunuz burada yayınlamak için rgb ye çevirmem gerekiyordu teker teker onun yerine komple tutup rgb ye çevirmemden kaynaklanıyor. Goethe'nin sözündeki cümleler evet uydurma pastane & cafe ye uysun diye :) dikkatinizden de birşey kaçmıyor :) Kum saatinide koyma düşüncem de aynen zaman akıp geçiyor bu sebepten mola vermeli gibi düşündüm.

teşekkürler :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlarımın söylediklerine katılmakla birlikte orjinal söz: "İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir." budur. Klasikleşmiş, değer kazanmış söz bire bir alıntı yapılır. Ekleme ve çıkarma asla yapılmamakla birlikte bireyin imzası yada adı ASLA yer almamalıdır. Bu konuda oldukça hassas olmamla birlikte olması gerektiği gibi yansıtılmasının da yanındayım!

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Renkler ve uyum arasında büyük bir problem var.. Arka plan pastel bir ton, solda yeşil, sağda kırmızı.. Renk uyumlarını dengelediğinizde daha hoş duracağını düşünüyorum.