Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çizgi fikir

graphicer25

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Olumlu-olumsuz değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen

di-VR1V.jpg

Benzer konular

vivo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu biraz akp fikir olmuş :)

graphicer25

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Diğer arkadaşlarda boş geçmeyin lütfen yorumlarınız benim için değerli

lksz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmanızı beğendim ancak çağrıştırdığı şeyin akp olmamasını istiyorsanız o ampül yerine beyin koyarsanız yanlış anlaşılmaları önleyebilirsiniz. :)

graphicer25

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmanızı beğendim ancak çağrıştırdığı şeyin akp olmamasını istiyorsanız o ampül yerine beyin koyarsanız yanlış anlaşılmaları önleyebilirsiniz. :)

Teşekkür ederim. Bir de öyle bir çalışma yaparım:smile:

graphicer25

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Ben olumlu görüş bildiriyorum.
Ayrıca ampül'ü AKP tekelinden kurtarmak lazım. Ben sık sık fikri haklar alanında tasarım yapmak zorunda kalıyorum ve ampül kullanamıyorum. Nasıl bir sıkıntıdır bilemezsiniz.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ayrıca ampül'ü AKP tekelinden kurtarmak lazım. Ben sık sık fikri haklar alanında tasarım yapmak zorunda kalıyorum ve ampül kullanamıyorum. Nasıl bir sıkıntıdır bilemezsiniz.

Aynen katılıyorum sana, şahsım adına söyliyeyim genç girişimciyim buda genç düşüncelerdir. ilk ofisim için logo için uğraşırken ampulun altına kravat koyalım dedik güzel bir düşünceydi akp sempatizanı olmaktan korktum. düz yaptım geçtim. :))

graphicer25 arkadaşım çizimine gelince gayet mantıklı yalnız çizgi yazısındaki kalemi ve fikirdeki ampulu kaldırırsan kalabalıktan kurtulursun :) zaten amblemde belirtmişsin :) Başarılar..

graphicer25

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Kesinlikle katılıyorum! Ampul yeni ve parlak fikirlerin sembolü olmuştur her zaman ve AKP' de logo olarak kullandı diye her ampul barındıran bir çalışma AKP'ye özgün bir şey değil! AKP tekelinden kurtaracağız :)
Yorumunuz için teşekkürler.
Aynen katılıyorum sana, şahsım adına söyliyeyim genç girişimciyim buda genç düşüncelerdir. ilk ofisim için logo için uğraşırken ampulun altına kravat koyalım dedik güzel bir düşünceydi akp sempatizanı olmaktan korktum. düz yaptım geçtim. :))

graphicer25 arkadaşım çizimine gelince gayet mantıklı yalnız çizgi yazısındaki kalemi ve fikirdeki ampulu kaldırırsan kalabalıktan kurtulursun :) zaten amblemde belirtmişsin :) Başarılar..

Bu konuda çok gidip geldim.:) Bir türlü karar veremediğim için yorumlarınıza sundum. Kesinlikle haklısınız fontlarda ki kalem ve ampulü kaldıracağım. Yorumunuz için teşekkürler

tugc3

🌱Yeni Üye🌱
Bende beğendim. Espri çok hoş!

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
"Çizgi fikir" yazısının altı çizili ve F harfinin biraz daha büyük halini merak ettim, sanırım o şekilde daha uygun olacaktır ...