Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çizgi film ve karakter - Türkiye Geneli

meşguf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizgi film ve karakter

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: merhabalar.. 10 senedir çocuk kitapları hazırlayıp 4 senedir yayıncılıkla uğraşan bir firmayız.. kitap kısmını aştık dergimizde hazır sayılır..bunlar kolay olanlar...şimdi ise asıl hayalimiz olan çizgi film işine girişimci bir arkadaşımla beraber girmek istiyoruz...tabi bu konuda hiç bilgimiz yok..biraz araştırma yaptım ama sanırım Türkiye de bu konuda bilgi ve birikimi olan insanlarda yok derecede az..Pepe karakteri Ayşe Şule adındaki bir bayanın hayali ile oluştu ve 2 kişiden başlayan bu işde sanırım şu an 70 kişiye varan bir aile oldular..iş olarak pepeyi düşünebilirsiniz...bize bu konuda çizim, teknik, fikir vs. hangi konuda yardımcı olabilirseniz aramanızı bekliyorum... öncelikle maliyet, zaman, teknik ve ekip konusunda detaylı bir çalışma yapıp sunum yapmam gerekiyor.. abartılı bir durumla karşılaşzmaz isek bu işin olmaması için bir sebep kalmaz.. bunu başarırsak bir sonraki hedefimiz bir çizgi film tv inşallah... mesaj atmak yerine telefon açarsanız sevinirim... lütfen bu konuda ehil olan arkadaşlar arasın.. beyni kurar isek sonrasında alt bölümüde oluştururuz...saygılarımla...

E-posta: mustafacavusoglu@hotmail.com.tr

Telefon: 0533 664 56 46

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.