Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor - Bursa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mubul

🌱Yeni Üye🌱
Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: İyi derecede photoshop, CS4, İndesign, Illustrator, Freehand, Dreamweaver, Flash kullanabilen, statik web sitesi yapabilen, gerektiğinde 300 sayfalık binlerce ürünlü kataloğu sorunsuz yapıp baskıya gönderebilen, gerektiğinde 300 m2 vinil tasarımı çalışabilen, çok başarılı dergi, gazete, billboard reklamları tasarlayabilen, masaüstü hareketli kuşak reklam ve key-bant reklam hazırlayabilen, gerektiğinde müşteri ile iyi diyalog kurabilen, 'tek kişilik dev kadro', çizgi üstü grafiker aranmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımızda grafiker&tasarımcı olarak çalışacak.

E-posta: m.bulbul@ajanshelezon.com

Telefon: 0532 593 17 04

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

iko

🌱Yeni Üye🌱
yani bu kadar özelliği bilen bir arkadaş bende türkiyede kalmamalı harcanır :D

mubul

🌱Yeni Üye🌱
adam kendine güvenip bi başvursun da, aralarında bazılarını yapamıyor olsa da sorun değil. iyi yapabildiklerinden faydalanır, iyi yapamadıklarını da geliştirmesine yardımcı oluruz. her şey başarıya namzet grafiker arkadaşın elinde...

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
İlan başlığı şöyle olmalıydı "Her şeyi bilen adam aranıyor " :smile:

Benim düşünceme göre çizgi üstü demek her programda her şeyi yapabilen değil, bir konuda o işi benzerlerinden üstün yapandır.

mubul

🌱Yeni Üye🌱
ben her şeyi yazayım da bakalım ilgilenen arkadaşımızın neleri varmış. en azından ne yaptığımızı ya da gelecek vizyonumuzu görür, katılmak isterse işbirliğine açık oluruz. hedef, iyi ekip...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Umarım bu özelliklere sahip biri karşınıza çıktığında ve size
- siz bu bu bu özelliklere sahip misiniz?
diye sorduğunda umarım herşeye verecek cevabınız ve sözde kalmayıp uyguladığınız şeyler olur!

mubul

🌱Yeni Üye🌱
Ajansımızdaki şu an iki arkadaşımız da photoshop, CS4, İndesign, Illustrator, Dreamweaver, Flash biliyor ve statik web sitesi yapabiliyor. Herşey bilmek dediğiniz buysa ve mümkün olmadığına inanıyorsanız işte yapıyor iki arkadaşımızda. Ha, dreamweawer az kullanabiliyor, freehand yok. Freehand de benim fazlalığım olsun. Biri CS5 kullanıyor. Bu kadar abartı olan ne anlamadım? 300 sayfalık katalog yapmak mı? Ya da masaüstü reklam hazırlamak mı? Masaüstü reklamları İstanbul'daki ajanslar 300 TL'ye hazırlıyor. Sonuçta Flash ile yapılmıyor mu? Siz kendinizi sınırlıyorsanız o kendinizin bileceğiniz iş. Ha, web yazılım, programlama da eklesek tamam. Ya da after effect de bilsin desek tamam. Onlar ayrı programlar. Ama diğerleri zaten biraz iyi grafikerlerin bildiği programlar. Çok abartmanıza gerek yok arkadaşlar...

hiriente

🌱Yeni Üye🌱
web sayfası tasarımı hariç diğer ihtiyaçlarınız için yardımcı olabilirim yalnız çalışmalarımda ağırlıklı olarak corel ve photoshop kullanıyorum bunlar sizin için yeterliyse görüşebiliriz.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Maaşı nedir peki 10.000 verirseniz ben gelebilirim. Çizginin üzerinde bile yürüyebilirim o derecede.

KOSOVA75

🌱Yeni Üye🌱
bursada ya bayan grafiker aranır yada herşeyi bilen grafiker ortası yoktur....:tongueout:

mubul

🌱Yeni Üye🌱
kosova75, sen ilgilenirsen bana bir mail atar mısın? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...