Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cnc Router Ve Laser Teknik Destek

tacibana

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kesitmakine.com
Arkadaşlar Merhaba;
Bu başlık altın da bize laser ve cnc router hakkın da yazılımsal ve bakım ,tamir hakkın da aklınıza ne takılırsa sorabilirsiniz.
Böylelikle bilinçli kullanım oranını artırmayı ve işlerinizi kolaylaştırmayı düşünüyoruz.
Unutmayın Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.
Sizde kendi bulduğunuz çözümleri bu başlık altın da anlatırsanız acemi arkadaşlarımıza yardımcı olursunuz.

Kesit Makine Ve Metal Sanayi

ressam1980

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar cnc router hakkında bir sorum olucak cnc routerin bıçağını soğutmak amacıyla ucuna takılmış 2 adet hortum var ve buna bağlı 2 adet sıvı koyma kabı
biri havayla beraber direk kabın içine soğutma sıvısı vs. ne koyarsak atıyor bunda sorun yok diğerinde ise hortuma bağlı bir ufak hortum daha var bu hortumun ucu boş

havayı açtığım zaman iki hortumda dışa hava veriyor yani ne işe yarıyor hala anlamış değilim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

ozkangunes

🌱Yeni Üye🌱
slm ben ozkan cnc ve laser teknıkerıyım bana msnden resmını atarsan sana yardımcı olurum msn ***************

Moderatör tarafında düzenlendi:

chn1927

🌱Yeni Üye🌱
merhaba. bende Çin malı 130*250 cm lik 4,5 Kv 24000 rpm bir cnc router var. Türkiyede servisi bulunmamakta. İnverterindeki paramatreler hatalı. İnverter modeli SUNFAR E380.. 5,5 Kv gücünde.İnternernetten indirdiğim parametreler işe yaramadı. Bu model inverter kullanan arkadaşlar varsa irtibata geçmek istiyorum.