Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çok acil fikirlerinize ihtiyacım var

Delifisek46

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir müşterimiz yeni kuracağı 3 katlı alış-veriş merkezi için isim+logo isteğinde bulundu. İçerisinde KOZMETİK - OYUNCAK - AVİZE - Züccaciye olacak. 3 tane çıkarttım. Fikirlerinizi esirgemezseniz bu gün sunmam lazım.

Ekleme : Müşterimizin soy isminden yola çıktım. Soy ismi GÜRBÜZ.

Uploaded with ImageShack.us

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Koza güzel ama renkler boğucu gibi.Daha renkli mi olsa.Forum mağazalarının tüm illerdeki logolarını bi incele istersen.Zor iş kolay gelsin...

Delifisek46

🌱Yeni Üye🌱
Koza güzel ama renkler boğucu gibi.Daha renkli mi olsa.Forum mağazalarının tüm illerdeki logolarını bi incele istersen.Zor iş kolay gelsin...

Yorum için teşekkür ederim. Kırmızı ile siyahı leyla&mecnun gibi düşünmüşümdür hep :) Diğer yorumlar gelene kadar KOZA üzerinde denemeler yapayım.

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
benimde fikrim kozadan yana..şöyle bi öneride bulunmak isterim KOZA yazısının üstündeki çizgide za nın üstü kırmızı değil siyah diğer kısım kırmızı olabilir ve tam o ile z arasına orantılanabilir. Alt taraftaki çizgide üsttekinin tam tersi şeklinde olabilir..sadece bi fikir :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanızı ezmek istemem ama 1960'lı yıllarda olsak ''oo güzel logo çalışmaları, evet 20-30 yıl idare eder bunlar bizi'' diyebilecek firma sahipleri bulabilirdiniz..Ama bu çalışmalara ek zaman istemek ve yeni, modern, farkedilir, firmayı temsil edebilecek karakterde bir çalışma yapmalısınız. Kusura bakmayın bu çalışmalar değil 3 katlı alışveriş merkezine ancak, tek katlı ahşap kulübenin girişine yapılır.

Yapmanız gereken sadece orasından burasından çekiştirmek, rengini değiştirmek olmamalı.. Logo ve amblem konularını daha derinlemesine araştırmalısınız. Tamam yapmaya başlamışsınız ve az bir zamanınız kalmış ama yumurta kapıya dayanınca sizin tarafınızda olan birinden eleştiri almak şu durumda sizi kurtarabilir. Ben eleştiriyorum ama müşterini size hade len ordan derse klavyeyi sakın ona vurmayın..Sadece araştırma yapmadan çalışmalara başlamak özgüvenin fıss diye çöktüğü zamanın tersini gösteriyor...

kafanızı toplayın..1 saat çok bir zaman.. alternatif yerine tek logoya odaklanın ve onu küçük ayrıntılarla değiştirin. renk ile uğraşmayın.