• YENİLENİYORUZ

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla forum ve sistem altyapımızı tamamen yeniliyoruz. Daha hızlı erişim daha fazla kullanım kolaylığı ve daha fazla fayda sağlayabileceğiniz platformumuzla yakında hizmetinizde olacağız. Verdiğimiz geçiçi rahatsızlıktan ötürü özür dileriz :)

Çok güzel bir Ekslibris örneği

denq3siz

Acemi Kullanıcı
Ben çok beğendim :angel: :smile:

437742exlibris.jpg

yeşim (")

Acemi Kullanıcı
Tek kelimeyle mükemmel... Geçen yıl gece gündüz linör oyup bastığımız exlibris ödevlerim geldi aklıma :)

(",)

pharuq

Acemi Kullanıcı
tüm çizim size ait ise eğer çok başarılı benimde kendime ait bir exlibris çalışmama var bende paylaşmayı düşünüyorum yorumlarınızı beklerim . bir de çalışmanın temasını tam olark anlatan bir kaç cümle de ekleyebilseydiniz çok daha güzel olacaktı sanırım neyse tebrik ederim çok güzel olmuş

denq3siz

Acemi Kullanıcı
tüm çizim size ait ise eğer çok başarılı benimde kendime ait bir exlibris çalışmama var bende paylaşmayı düşünüyorum yorumlarınızı beklerim . bir de çalışmanın temasını tam olark anlatan bir kaç cümle de ekleyebilseydiniz çok daha güzel olacaktı sanırım neyse tebrik ederim çok güzel olmuş

Çalışma bana ait değil :) Ben sadece çok hoş bir örnek diye sizlerle paylaşmak istedim ;)