Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

colud convert sorunu (yardım)

asitetik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar mail yoluyla bir fh10 dosyası aldım ve acilen işlem yapmam gerekiyor lakin aşağıda belirttiğim hatayı verdi. bi el atarsanız en acilinden sevinirim.

"could not convert the doccument because the fail is not a valid feehand document"

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar mail yoluyla bir fh10 dosyası aldım ve acilen işlem yapmam gerekiyor lakin aşağıda belirttiğim hatayı verdi. bi el atarsanız en acilinden sevinirim.

"could not convert the doccument because the fail is not a valid feehand document"

merhaba arkadaşım...
öncelikle çok emin olmamakla beraber bir kaç öneride bulunabilirim... umarım faydası olur..
birincisi, mail yoluyla gönderilen freehand belgeleri bi şekilde log oluşturarak karşı tarafa gidiyor, yani sana gelen mail ekinde 2 tane freehand10 belgesi olabilir... eğer böyle ise açarken sorun çıkaran freehand belgesini değilde diğerini açmanı tavsiye ederim..
ikincisi, sorun çıkaran freehand belgesini illustratorcs3 ile open diyerek açmayı deneyebilirsin, şayet açarsa illustratordan export ederek tekrar freehand den açabilirsin...
saygılar..