Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Compass kermes el ilanı

medihaa

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar tasarimda yeniyim kermes icin el afisi hazirliyorum yorumlarinizi almak istedim
kermesgi6.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle elinize sağlık fakat el afişi değil de el ilanı yazmak istediniz sanırım ayrıca yaptığınız çalışmada kırımda olacak gibi duruyor? Afiş ebat olarak büyük olduğu için genelde el ile verilmez. Asılmak mantığı ile tasarlanır.

Çalışmayı Photoshop da yapmışsınız ve kullandığınız logoyu muhtemelen magic wand aracı ile seçtiniz. Bu sebeple logo parça pinçik olmuş. Logonun altındaki yazı okunmuyor. Sağ üst köşedeki flower desenlerde parça pinçik. Sanırım bunlarıda magic wand ile seçtiniz. Bu hatalara dikkat etmenizi önerip iyi çalışmalar diliyorum...

Son düzenleme:

medihaa

🌱Yeni Üye🌱
tesekkur ederim yunus. demistim daha cok yeniyim sizlerin tavsiyeleriyle eksiklerimi kapatacagima inaniyorum. son halinide inceleyip yorumlarsan sevinirim simdiden tesekkurler :)

Son düzenleme:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Başlığınız çalışmanız ile alakalı olarak değiştirilmiştir

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
Muhteşem bir çalışma bu