Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel de yapmış olduğum çalışmayı casmate-pro nasıl yollayabilirim?

nightsea

🌱Yeni Üye🌱
]arkadaşlar daha önce casmate programı kullanmadım ve yeni iş yerinde corel de yapmış olduğum çalışmaları casmate-pro ye atmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

yoncalili_44

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle yaptığın işi tutup ctrl-e yapıyosun export deyip ok liyon ardından casmatepro yu açıp getirden göndermiş olduğun dosyayı seciyosun ok leyip açıyon

recdor

🌱Yeni Üye🌱
Yazdıgın yazıyı ilk önce convertlemen gerekiyor convertledikten sonra file>export yapıyorsun Cas-matede kesmen için EPS formatında olması gerekiyor sonra cas mate yi acıyorsun ve dosyadan getir seçenegini tıklıyorsun ve sonrada çagırıyorsun.
(Eger convertlemessen yazıların hepsi yan cıkacaktır) Yardımcı olmusumdur ishallah

temkih

🌱Yeni Üye🌱
corelde hazırladığın yazı veya çizimi konvertlemeden de export /PLT-hplg yapman ve kaydettiği yerden casmate den import yapabilirsin

BYL ORDER

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar illustratorde nasıl yapabilirim ben vektör çizimi yaptım hazır ettim. Casmate Programın a atıyorum hata veriyor dahili getirme hatası alıyorum aynı şekilde getir komutuyla dosyayı çağırıyorum ama hata veriyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

BYL ORDER

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar acil lütfen bilen biri varsa bilgilendirirse çok sevinirim .

cinici

🌱Yeni Üye🌱
kesime alacağın vektörel çalışmayı corelden sağ tıkla kopyala ve casmate yapıştır
çalışma casmate gelmiştir.casmate vektörel keseceğin şekli sağ tıkla tekrar ölçeklendir de coreldeki tam milimetrik ölçüleri parametrelere gir ve keseceğin çalışmanın boyutunu sol alt köşeden bak coreldeki ölçü ile tutuyorsa kesime göndere bilirsin ben bu şekilde yapıyorum genelde sorun olmuyor.

şunuda eklemek istiyorum kesim yapacağın iş iki renk ve daha fazla ise corelde öncelikle bu çalışmayı parçala hata yapma şansın çok az olur toplu gönderme bence kolay gelsin.

yarisci038

🌱Yeni Üye🌱
bende de aynı hatayı veriyor. osmanlı tuğrasını çıkarmak için convert yaptım. file export ettim. sonra psl. eps formatlarında teker teker denedim. ama casmate proğ. dahili getirme hatası var diyor. ve halende aşamadım bu sorunu. yardımcı olun bana...

zanzan

🌱Yeni Üye🌱
Casmate

Merhaba, casmate programinda cizilmis resmin ekran goruntusunu nasil alabiliriz. Jpg seklinde karsi tarafa gondermek istiyoruz. Cizimler sadece casmate ile aciliyor. Cizim yapan arkadas isten ayrilmis ve yardimci olmuyor. Bilgi verirseniz sevinirim.

taneery

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Corel'de Yaptıgın çalışmayı öncelikle grupla daha sonra file export_eps olarak kayddet
Casmate'de File'den import la aç aynı hatayı veriyorsa
Alt Control Delete tuşlarına bas görev yöneticisi İşlemler wowexec.exe - cas_win_exe işlemlerinı sonlardır.

alternatif333

🌱Yeni Üye🌱
slm acil casmat programı lazım yardımcı olursanız sevinirim .
05376919494